• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 23:33

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Цвят на грунд?

Започната от Mirobg, 28.02.2011 22:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mirobg

Да попитам за мнение колегите:
Смятам да направя пълен рестарт на един от аквариумите. Д80/В50/Ш35
Задължително ще използвам един 35 см.корен/не разклонен/,фон -черен,до 35 см височина на задното стъклн ще има черни каменни плочи(3д фон). Растения -по една китка в двата края. Риби -гупи с наситено сини плавници.
Цвят на грунда-?
Мислех да е черен,но дали няма да стане прекалено мрачно?
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

paolo6481

Ами според мен на черния 3д фон съвсем нормално е да си с черен грунд.Опитай се да си го представиш с бял и ще разбереш накъде бия!А гупите пак ще се открояват и на черното.Мое виждане де!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

bluefire

ако имаш хубаво осветление мисля че  няма да е мрачно но ще хубаво да имаш повече от 2 китки  иначе мисля че ще стои празен като моя в началото  :-D иначе повечето са със черен фон и черен грунд (така си мисля ) щото се открояват другите цветове

Mirobg

Какви растения да сложа с едри или ситни листенца?
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Similar topics (5)

30359

Започната от kostadin86


Публикации: 6
Прегледи: 3665

16084

Започната от Borko7


Публикации: 5
Прегледи: 3554

29954

Започната от yumkata94


Публикации: 6
Прегледи: 3526

49797

Публикации: 12
Прегледи: 6653

6170

Започната от Desmoria


Публикации: 13
Прегледи: 7669