• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
30.03.2024 02:19

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

външен филтър ОТТО PF450G

Започната от vanko77777, 27.03.2011 10:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vanko77777

Здравете колеги, някои може ли да ми каже този външен филтър ОТТО PF450G какво производство е и дали си струва да се купува
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

barabata

OTTO е някакво китайско произведение. Преди доста време попитах в един магазин за някаква тор за обща употреба - подхранване без някакви доминиращи съставки или за растения със специални изисквания и ми дадоха една бутилка тор OTTO Plant Nutrition като не се опоменава никъде нито какво съдържа, нито поне приблизително отношение на основните съставки. Винаги щом добавя от този тор по дозата и начина опоменат на опаковката имам бум на водорасли без никакво влияние на растенията. Това ме накара след време да си намеря отделно Съставките и да си ги добавям на око и си имах прекрасен резултат. Това чудо и в установен аквариум ми довежда до бум на водораслите. Търсих в интернет сума ти и време информация за фирмата или поне някъде да се споменава какво точно съдържа тоя тор - тогава намерих някакъв китайски сайт с много бедна информация. И сега се откриват повече магазини и обяви продаващи OTTO отколкото информация за това кои и какви са те. Аз не бих си купил повече нищо от тях. Една сериозна фирма в която и да е област не стои анонимна. А продуктите им се предлагат понеже сигурно пристигат на килограм за жълти стотинки.
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

Similar topics (5)

26372

Публикации: 3
Прегледи: 2890

50401

Публикации: 9
Прегледи: 3918

2085

Публикации: 9
Прегледи: 5213

18454

Публикации: 6
Прегледи: 4894

41436

Публикации: 4
Прегледи: 2630