• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 23:05

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Филтър SUNSUN HJ-532

Започната от emko56, 23.02.2013 17:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

emko56

Здравейте искам да питам някой може ли на ми намери инструкции защото имам два накрайника единият прави водопад а другия пуска въздуха въпроса ми е и при двата случая ли пречиства водата ?

salamander

Да, както ти харесва така го остави, гледай само да движи водата на повърхността на водата.

emko56

Мерси .  *privet*
: 24.02.2013г 15:03ч
А и при двата начина ли дава въздух моля по бързо , че ми е важно .  :-D

Caxapa

Ама много ги обичам такива.. "моля по бързо , че ми е важно "  Влака ли  гониш? До тоалетната ли ти се ходи, що ли? Иначе по темата.. на кой да дава въздух?  И в двата случая пречистя водата и е обогатява с кислород.  Балончетата не правят толкова много насищане колкото "обръщането" преминаването на водата през филтъра като струята кояти излиза от него да бъде леко насочена към повърхноста за да се размесват слоевете. 

emko56

Мерси , бързах защото след малко тръгвам за София  :-D

Caxapa

На твое място, бих сложил и стъклен капак, поне там където е флейтата на филтъра. Имал съм случаи когато от изпаренията  пада нивото на водата в аквариума и флейтата както е насочена нагоре за да обръща водата , започва да пръска като фонтан върху пурите-лампите и последствията са наквасен под и паднали бушони вследствие късото съединение.

emko56

Със стъклен капак съм . :-)
: 24.02.2013г 17:05ч
Само че сега започнах аквариума имах малко прекъсване и във водата почнаха да плуват някакви бели точици  :-D :-D

Caxapa

След 2 седмици можеш да пуснеш риби в него ако всичко друго е спазено по стартирането му. И  .. *offtopic побързай за влака, че София е далече.

Similar topics (5)

38303

Започната от jokoto


Публикации: 8
Прегледи: 3865

41426

Публикации: 8
Прегледи: 3473

15628

Започната от stefanD


Публикации: 1
Прегледи: 2632

30405

Публикации: 2
Прегледи: 2420