• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 05:38

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Съвет за закупуването на аквариум

Започната от moon1521, 03.04.2015 16:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

moon1521

Здравейте!
След няколко години отсъствие ми се иска да се завърна към това начинание, макар и опита ми да не е много голям.. Бих искал да ме посъветвате от къде мога да поръчам аквариум на възможно най-ниска цена.. Става въпрос за 50-60 литра. Гледах теми, където различни хора предлагат поръчкови, но не знам дали са още актуални. Моля, ако знаете такъв човек или място да споделите с мен :)
А и също така по възможност да може да се изпраща с куриер.. :)
Благодаря!

grabnaka

Просто пиши на колегите които правят аквариуми или им се обади по телефона, който е оставен за връзка :)

moon1521

Въпроса е, че не знам към кого да се обърна.. От много време не съм влизал тук.. Ще ми кажете ли на кого да пиша?
Благодаря за бързото отзоваване. ;)

Lightning_boy

Giorgio_Armano, Antuni и още имаше ама не се сещам сега. Имат си и теми във форума с техни изработки на абсолютно всичко. Аквариуми, аквариуми със стойки, капаци, капаци с осветление, цели сетове, всичко. Аз лично не съм поръчвал от тях, но ако съдя по снимките, работят много качествено.
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

moon1521

Благодаря за отговора. Писах им на двамата, дано по-скоро се отзоват.
Някой може ли да ми каже колко пари ще ми излезе 50-60л. аквариум, защото ми е любопитно докато чакам да ми отговорят колегите?
:-)

ПС: Мога ли да се намеря също от някой хубава помпа за въздух?

yasenst

За 50-60 литра е много по-добре вътрешен филтър. Помпата не би ти вършила работа, освен ако не я ползваш заедно с филтъра. Успех и много приятни моменти с хобито :-)

Lightning_boy

Цитат на: moon1521 - 03.04.2015 17:10
Благодаря за отговора. Писах им на двамата, дано по-скоро се отзоват.
Някой може ли да ми каже колко пари ще ми излезе 50-60л. аквариум, защото ми е любопитно докато чакам да ми отговорят колегите?
:-)

ПС: Мога ли да се намеря също от някой хубава помпа за въздух?

Точно поради тази причина те посъветвах да се обърнеш към тях. Ако ги попиташ, ще ти препоръчат и филтър (който по всяка вероятност ще е вътрешен както казва колегата). За аквариума цената мисля, че ще е около 30-40 лева. Зависи от дебелината на стъклото и транспортни разходи.

Поздрави Г.М. ;)
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

Similar topics (5)

46477

Започната от Lasho


Публикации: 5
Прегледи: 5293

49722

Публикации: 3
Прегледи: 2429

15775

Публикации: 14
Прегледи: 6274

38738

Публикации: 5
Прегледи: 4901

59080

Публикации: 1
Прегледи: 1926