• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:08

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Родилка.

Започната от kaloqn_0998, 01.11.2016 16:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kaloqn_0998

Здравейте, мисля да си поръчам ето тази родилка, но не знам дали е добра? Някой ползвал ли я е? Ще ми трябва за гупи. Но се чудя, на дъното не трябва ли да има, нещо като мрежа или сито, през което да падат малките, докато ражда майката, за да не ги изяде? Мерси!http://aquarium.bg/index.php?route=product/product&product_id=1584&search=%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%B0

petarstefanov84

В средата на родилката има пластмасово дъно с дупки което разделя родилката на две,майката като ражда е в горната част,малките падат в долната част:)

kaloqn_0998

Но дали точно тази родилка има такава преграда или те всички имат?

petarstefanov84

да сигурен съм,магазина им е на 200 метра от нас и съм си взимал от тях две такива родилки,една по-малка и една по-голяма,просто тази преградка може да се маха и на снимката е с махната преграда

kaloqn_0998

Цитат на: petarstefanov84 - 01.11.2016 21:33
да сигурен съм,магазина им е на 200 метра от нас и съм си взимал от тях две такива родилки,една по-малка и една по-голяма,просто тази преградка може да се маха и на снимката е с махната преграда

Благодаря много,това исках да чуя. Тези дни ще си взема и аз.

petarstefanov84

все пак разгледай клипове,предполагам има,да видиш как действа,защото аз не съм я изплзвал за живородки да раждат и не знам дали винагли малките изпадат долу,аз съм я ползвал без преградата за вече родени рибки да си живеят там докато порастнат

Similar topics (1)

15515

Публикации: 1
Прегледи: 1730