• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:12

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Препоръчайте ми филтър за аквариум 200л

Започната от Mup0, 24.02.2009 17:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mup0

Незнам дали пак не пиша в грешната тема  *dontknow* надявам се не  :-) може ли да ми дадете някакви савети какъв външен филтар да си закупя за аквариум около 200 литра ако е възможно марка и модел на филтара а няма да е лошо направо ако дадете линк към някой сайт или онлахн магазин благодаря предварително *DRINK*

chaykov

днес бях в магазин в Бургас... и всичките им кофи бяха китайски... и стана върос за прословутия EHEIM казаха ми че клиент си е взел след 3 седмици е протекъ... три месеца отговора бил: "ФИЛТЪРА Е НАВОДНЕН".... може да е единичен случай но... дано на никой не му се случва с какъвто и да е филтър... за това в една тема бях постнал... купете си евтин филтър за да не ви е яд после като се прецака...!!!


Ай със здраве!
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

Mup0

добър вечер :) някой ще ми даде ли мнение какъв филтар да си закупя за аквариум 150-200 литра марка модел ? а ако може и някакви линкове на сайтове и интернет магазини  *thanks


zambo

Цитат на: Mup0 - 24.02.2009 19:49
добър вечер :) някой ще ми даде ли мнение какъв филтар да си закупя за аквариум 150-200 литра марка модел ? а ако може и някакви линкове на сайтове и интернет магазини  *thanks
А какво ще гледаш в този аквариум ?
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

chaykov

да много е важно щото аз имах екс700 на 200л цихлиди и не смогваше: пофтарям се за пореден път ЧЕТЕТЕ ТЕМИТЕ!!!
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

bigbeer

Цитат на: chaykov - 24.02.2009 20:01
да много е важно щото аз имах екс700 на 200л цихлиди и не смогваше: пофтарям се за пореден път ЧЕТЕТЕ ТЕМИТЕ!!!

Кое не му е смогвало? Аз със същият карам 200 литра с 15 едри риби вътре. Освен, че работи безотказно и тихо, се радвам и на кристално чиста вода. Човекът иска мнение. Аз му го дадох.. само дето не разбрах каквое твоето мнение? Какво препоръчаш? екс1200 ?! Или направо филтър за градинско езерце ;)

Mup0

ами предимно растения ще гледам а рибките ще са неон и разбора

zambo

http://www.miazoo.com/show-%C2%FA%ED%F8%E5%ED_%F4%E8%EB%F2%FA%F0_sera_fil_Bioactive.html/1111
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

chaykov

Цитат на: bigbeer - 24.02.2009 20:13
Кое не му е смогвало? Аз със същият карам 200 литра с 15 едри риби вътре. Освен, че работи безотказно и тихо, се радвам и на кристално чиста вода. Човекът иска мнение. Аз му го дадох.. само дето не разбрах каквое твоето мнение? Какво препоръчаш? екс1200 ?! Или направо филтър за градинско езерце ;)

ами прблема беше че оставаха фини частици нещо като прах.... сложих вата както ме посъветваха повечето форумци... не постигнах успех смених го с 1200 и нямам този проблем извода е че просто не е смогвал... малави постояно ровят дупка до дупка всичко се вдига постоянно... няма смисъл да се пофтарям пак....
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

ceco

Цитат на: chaykov - 24.02.2009 17:38
днес бях в магазин в Бургас... и всичките им кофи бяха китайски... и стана върос за прословутия EHEIM казаха ми че клиент си е взел след 3 седмици е протекъ... три месеца отговора бил: "ФИЛТЪРА Е НАВОДНЕН".... може да е единичен случай но... дано на никой не му се случва с какъвто и да е филтър... за това в една тема бях постнал... купете си евтин филтър за да не ви е яд после като се прецака...!!!


Ай със здраве!
:-P Извинявай ама това ми звучи като- по добре да си с грозна жена, защото.........
Колега просто  трябва да решиш какво ще гледаш в аквариума и какъв бюджет имаш за филтър.След това всичко е лесно.

Mup0


Similar topics (5)

44772

Започната от emko56


Публикации: 7
Прегледи: 3525

13118

Публикации: 12
Прегледи: 7404

14655

Започната от gagaga


Публикации: 7
Прегледи: 3198

27409

Публикации: 1
Прегледи: 2567