• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 17:12

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Полиране на пластмасов аквариум.

Започната от ogun, 07.12.2014 13:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ogun

Здравейте,
Без да искам надрасках една от стените с гъба, докато си миех нано аквариума.
Сега е малко грозно.
Има ли начин да се полира и да изчезнат драскотините?
Те са много дребни, отдалеч изглежда все едно е замъглено.
Дайте някакъв съвет.

hunter

Незнам дали няма да стане с полир пастите дето лъскат стоповете на автомобилите.

ogun

А дали ще е проблем относно това, че по-лесно биха се хващали разни работи на стъклото, защото там е леко грапаво.  Разни водорасли, мъх и подобни?  :-(

hunter

Аз не мога да разбера сега за какво става въпрос. Искаш да си изчистиш драсканото или се притесняваш ако остане така да не хваща по лесно водорасли ли? То и да не ти е надраскано като не се полагат нужните грижи пак ще имаш водорасли. Не разбирам какъв е проблема във случая  *dontknow*

ogun

Искам да премахна драскотините просто.

bunzip2

С водна шкурка. После полир пасти. Има такива за коли, ще свършат работа. Перфектно съм полирал матирани стопове и други елементи.
Търкаш първо с водната шкурка, докато свалиш слоя до самата драскотина, така че да я няма.
После почваш с полир пастите. Вземи си на 3М, хубави са им пастите и ще ти свършат работа според мен.
Те имат номера, като питаш в магазина, те ще ти обяснят. Ще им кажеш за какво ти е пастата.

Similar topics (5)

13270

Публикации: 10
Прегледи: 5531

41624

Публикации: 5
Прегледи: 3690

31338

Публикации: 11
Прегледи: 9372

57363

Започната от hanks


Публикации: 4
Прегледи: 2798