• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 16:17

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Нагревател за Аква

Започната от Dr3am, 19.12.2011 13:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dr3am

Здравейте на всички!Наскоро ми се родиха малки гупи проблем и ги сложих в малката ми аква 11л. за целта отскочих до близкия Зоо магазин и си взех един нагревател, който ми казаха, че попринцип е за аквариуми от 15 до 100л.Проблем ли е като съм го пуснал в аквата ми с бебета и е нагласен на 23 градуса?Има ли опасност да си направя "супа" по този начин!? *HELP* Също така си търся да закупя  чифт червени хелери,ако някой има желанието да ми  предостъпи негова двойка  моля да пише на ЛС.Благодаря предварително!

Mirobg

 Добре дошъл.
1. Си объркал раздела.
2. Такъв нагревател няма(излъгали са те).
3. Използвай менюто в ляво.
Успех
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Dr3am

Извинявам се много за това че съм направил тема на неподходящото място.Но не видях никъде къде мога да получа актуална информация,както и сега не виждам ...

Георги

На 23 градуса няма да направиш супа.
Също така има раздел пазар, щом търсиш некви невиждани по магазините хелери. Предупреден си.

VDO

Наблюдавай термометъра за всеки случай-предполагам нагревателя е китайски.При 75 литров аквариум със 75 ватов китайски нагревател и зададени 22 градуса-термометъра ми показва 26 градуса.По принцип става доста по-мощен спрямо литража на аквариума нагревател  ,стига да е с термореле,НО трябва да следиш в началото температурата и да коригираш  ако се налага. *DRINK*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs22.postimg.org%2Fmac34rft9%2Fphotocat5.jpg&hash=360a4daf14830905da8b7981cd428ee276c00958

Similar topics (5)

3170

Публикации: 45
Прегледи: 17401

38910

Започната от batefaio


Публикации: 12
Прегледи: 6654

35535

Публикации: 4
Прегледи: 3784