• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Кой ще ми докаже, че рекламираните порести биомедии във филтъра не са вредни?

Започната от iuli, 13.08.2015 09:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vasil dimitrov

Цитат на: iuli - 20.03.2016 19:14
Ако имаш да казваш нещо не се стеснявай.

И гледай да не изпразниш некой пълен член, че веднага ще ти го отбележа.
Пишеш абсолютни небивалици дълги с километри,като ти се каже продължаваш.Отгоре на всичко обиждаш хората,които ти го казват.

iuli

Цитат на: danielm - 20.03.2016 19:41
Пак ти казвам ...Твърдиш неща, дето за всеки аматьор като мен звучат като фантастика, а даже и за профита. Фен съм на нискобюджетните и DYI проектите и паля таратайката. Хич  не ме е срам от това, дето съм го написал .. и ако си прав най-официално ще се извиня.

А ако откажеш ... те приемам за ТРОЛ, но вече без опорни точки.

А, и по принцип рядко сера ... един път се изсрах на темата на Боби и още съжалявам. Ама той е доказал, че е голям акварист.

Сери си спокойно. Щом ти иде отвътре, никой не може да те спре. Аз да ти кажа откак в казармата в ареста, едни дето чистеха кенефите по цял ден спяха до мене цели три нощи, на цимента, и даже бяхме един връз друг, на такива като тебе издържам.

Ама че ме извиняваш, че ще ти отклоня предложението, да ми дойдеш на гости.
Нищо лично, не съм искал да те обидя. Ако го правя някак си, да знаеш че и на мене ми иде отвътре.

Освен това, да ти обърна внимание, че няма значение, дали ще ме приемеш за нещо или за нещо друго. Или пък, че няма да ме приемеш. За мене няма значение. Ако си мислиш, че има и че и за хората има, вероятно се надценяваш. Ама и това си е в реда на нещата.

Един ден, все пак, може и да си снимам аквариума и да го сложа във форума. Дано да не прегорите до тогава от любопитство.

danielm

Ти си ТРОЛ без опорни точки.
Даже не ни виждал керамика на канистер.

iuli

Цитат на: vasil dimitrov - 20.03.2016 20:08
Пишеш абсолютни небивалици дълги с километри,като ти се каже продължаваш.Отгоре на всичко обиждаш хората,които ти го казват.

Изивнявай правя го неволно. Това е нещо като клептоманията. По тоя случай, ще ти кажа даже, че ти може и да пишеш кратко, ама нищо не казваш. Верно, вече пето изречение, откакто се включи и нямаш нито една правописна грешка (което е рядкост за тоя форум), ама дали това компенсира нищонеказването?



Публикациите са слети: 20.03.2016 20:15

Цитат на: danielm - 20.03.2016 20:13
Ти си ТРОЛ без опорни точки.
Даже не ни виждал керамика на канистер.

А ти имаш една правописна грешка.

danielm

И той има като нмен, НЕ се пише отделно от глагола ..., ама това не го прави ТОТАЛКА.
И си пий хапчетата.
То че няамате достъп да аквариум е ясно, ама що имате и до нета?!!!  :whistle:
Мах, много е забавно ...  *CRAZY*


Цитат на: vasil dimitrov - 20.03.2016 19:07
Дали е центрУфуга незнам.Като обичаш да четеш книжки,вземи прочети един прост справочник на SERA за siporax/мога да ти подаря такъв/.iuli

iuli

Добре. Чао за сега. Интересно ми е все пак, дали можете да се сетите, каква порода ми е коня?

vasil dimitrov

Siporax-предлага идеални условия на най-различни бактерии.Бактериите,които образуват слуз,имат максимално задържане на големите грапави повърхности.Те са снабдени с достатъчно кислород.Тези бактерии преработват амониума в нитрит/аеробни процеси/.Чрез голямото вътрешно сечение на тръбите продуктите на разграждането се транспортират бързо навън,без да промиват постоянно бактериите.

danielm

засега май се пише слято .. ама не съм сигурен.
Цитат на: iuli - 20.03.2016 20:23
Добре. Чао за сега. Интересно ми е все пак, дали можете да се сетите, каква порода ми е коня?
Кат аквата за 2 бона и двата канистера ... и кактуса ... и алтернатерата...  и пирона и всичко останало - виртуален.
Айде бе Сахара, откога те чакаме ...добре дошъл и в тази тема.


Публикациите са слети: 20.03.2016г 20:08ч


Юли, пишеш на хора постигнали много.  И ПОКАЗАЛИ, че са постигнали много. Аз често не смеея ... и си мълча кат бит Г.З

bunzip2

Олеле, какво е станало и в тази тема...
Честно, всичко се превърна в една огромна говорилня с всевъзможно задълбаване във всички известни на човечеството материи... то не бяха лампи, пори, коне .. и не знам какво още.

В крайна сметка ние сме форум, не доказваме нищо. Също така и целта на форума не е такава. Много от нещата, които се изписват последните дни, само омазват темите и отмиват стойността им. Подобни задълбаванки в ядрена физика, химия, микро биология и други такива, са най-малкото за други форуми.
На мен лично ми се изгуби вече и желанието да чета. Абсолютното чесане на езици и оспамване на темите, които иначе можеше и да са полезни на някой с нещо.

И какво общо има тоя шибан кон, с форума за акваристика...




danielm

Цитат на: bunzip2 - 20.03.2016 21:20
И какво общо има тоя шибан кон, с форума за акваристика...
Е точно толкова, колкото и водата и Цо2-то при 0 градуса. В уискито ...
И денитрификацията в растителен аквариум ... сравнен със соленоводен.
А, и в двата има сулфати ... ама що е то скимер?
А келвини, луени и прав ъгъл ...
ТОТАЛКА.
Петко да си прочете учебника по химия, аз по физика, Евгени по биология, ама от 59-та, ... когато крушките бяха по 20 свещи ...
Т.Р.О.Л = u.i.l.I
uili не е кухалейка ОПРЕДЕЛЕНО, но е лейка пълна с Л..НА
*CRAZY*
P.S. мах 5 гости четат това ............

VDO

Цитат на: bunzip2 - 20.03.2016 21:20



И какво общо има тоя шибан кон, с форума за акваристика...
Троянски кон,колега,темата с надводните растения капитулира.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs22.postimg.org%2Fmac34rft9%2Fphotocat5.jpg&hash=360a4daf14830905da8b7981cd428ee276c00958

bunzip2

В духа на развихрилото се оспамване, все пак да разконспирираме коня на Iuli.
"Най - красивия кон в света. Този зашеметяващ кон ( Akhal Teke), или ахал текинец от Туркменистан бе обявен за най-красивия кон в света."

Сега Iuli, ще ми подариш ли въпросния кон? :)


Caxapa

  Ще помоля за последно да престанете да се дърляте като малки деца! После всеки да се сърди сам на себе си. Докато укротя едната страна, другите почвате!  Последно моля за разбиране и после вадя  *MODERATOR*

iuli

Цитат на: bunzip2 - 21.03.2016 09:27
В духа на развихрилото се оспамване, все пак да разконспирираме коня на Iuli.
"Най - красивия кон в света. Този зашеметяващ кон ( Akhal Teke), или ахал текинец от Туркменистан бе обявен за най-красивия кон в света."

Сега Iuli, ще ми подариш ли въпросния кон? :)

Браво - най-после един да се сети, как се борави с гугъла. Подарявам ти коня. Транспортът обаче си е за твоя сметка. Иди и си го вземи. И край - повече няма да се обадя, че оня с тачанката ще ни изтрепе.

Similar topics (5)

4114

Публикации: 1
Прегледи: 3654

59751

Публикации: 1
Прегледи: 1347

50840

Публикации: 3
Прегледи: 2788

12306

Публикации: 4
Прегледи: 2683