• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 06:08

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Къде във Варна да поръчам метална стойка за аквата?

Започната от kimmy_rz, 07.11.2012 11:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kimmy_rz

Здравейте, колеги! Искам да запитам къде мога да поръчам да ми изработят метална стойка за аквариума? "Метал декор" отпада, защото ме мотаят от известно време и не искат да ми вземат поръчката. Аквата е малка - 135л. общото тегло с грунд, стъкло и вода е около 200кг. Благодаря предварително!

paolo6481

Е че железарски работилници няма ли във Варна?Не е речено че трябва да е някоя могъща фирма,дори и в гараж един сносен заварчик ще свърши работата.Само трябва да му кажеш с каква цел е стойката и да му нарисуваш кое как го искаш.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

Асен Евгениев

Цитат на: kimmy_rz - 07.11.2012 11:24
Аквата е малка - 135л. общото тегло с грунд, стъкло и вода е около 200кг.
Такъв аквариум няма нужда от метална стойка. Освен ако подбудите са някакви други,
а не сигурността.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

kimmy_rz

Ами аз не съм родом от Варна и просто не знам къде са тези гаражи, където могат да ми заварят стойка. Иначе подбудите за това да не е шкаф от дърво са, че може би ще излезне по-евтино.

Асен Евгениев

Върху гола стойка ли ще стои аквариума? Направи си шкаф, да прибереш техниката, а и не само.
Можеш сам да си го сглобиш вкъщи.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

beonedge

Здравейте :)
За да не отварям нова тема ще питам в тази . Смятам да правя подобен на този аквариум : http://imageshack.us/photo/my-images/138/akwariumm.jpg/ (ще разделя едно помещение на 2 части . Размерите на аквариума ще бъдат 260х60х60 см т.е. към 1к литра . Впроса е дали да се прави конструкция от винкел или е достатъчно да се направи шкаф с разпорки от ПДЧ ?
I just finished cycling my tank and everything checks out fine
tmp 80F/nitrate 0/amonia 0/nitrite 0
took a month too.
Is it safe to add the salt now?

tonino


Milena S

Обади се на тел. 0897924545 -Филип
Има цех в промишлената зона във Варна
и би трябвало да ти помогне.

beonedge

Благодаря за съветите , но се оказа че колегата който ще прави аквата може да направи и винкелна конструкция , така че този вариант ми се струва най-удачен .
I just finished cycling my tank and everything checks out fine
tmp 80F/nitrate 0/amonia 0/nitrite 0
took a month too.
Is it safe to add the salt now?

Similar topics (5)

39659

Публикации: 3
Прегледи: 3129

32274

Публикации: 12
Прегледи: 8105

22886

Започната от dfdid


Публикации: 16
Прегледи: 6541

7097

Публикации: 24
Прегледи: 10744

57063

Започната от _Kirilov


Публикации: 0
Прегледи: 1616