• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 16:49

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

JBL e901

Започната от РАДО 77, 16.06.2015 18:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

РАДО 77

Искам да ви попитам и аз като бъдещ акварист, дали JBL E901 ще върши работа за аквариум с обем от 220 л. След като сложа грунда сигурно ще стане към 190 л. Гледах го в EMAG и цената му беше 170лв.В аквариума ще има растения и предимно дребни рибки е и някой друг корен. За тези пари какво бихте ме посъветвали. Благодаря ви предварително.

otli4nikat2

Здр . Ще ти доите слабичък . Трябва ти поне 1200 литра на час . Ето има тема прочети я -http://aquariumbg.com/forum/oborudvane/mneniya-za-markite-i-modelite-filtri/
"Ако си съгласен с мнението на мнозинството,
значи е време да спреш и да се замислиш. "

РАДО 77


meshov

И аз като колегите мисляя че е слабичак, на 220 л имам е1501 който е перфектен.
Отделно бях купил за 120 литровия ми от емаг-а е901 и бях супер изненадан след като го отворих и видях ме има капки вода в него, силикон там където се слагат маркучите и беше леко издраскан....
Отговора име беше ама той е чисто нов, и ми върнаха парите чак сле 4-5 месеца след като се свързах с незнам си колко комисии.
Препоръчвам ти от там само неща които наистина са пакетирани и няма как да се ползват ако не се разпакетират.
Успех
In normal times, evil would be fought with good. But in times like these, well, it should be fought by another kind of evil.