• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 06:12

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

филтър Eheim Classic 2260

Започната от vanko77777, 03.05.2011 18:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NikolaV

Начините за плащане са три - кредитна карта, предплащане и пейпал. Ако си избрал с предплащане, значи са ти пратили фактурата. Тичаш с нея в банката, където са ти авоарите или със съответния кеш в която и да е банка и превеждаш парите. Имай в предвид, че има доста солена такса за банков превод - 20-30 евро. Избрал си най-скъпия и неудобен начин на плащане. Ако планираш и за в бъдеще онлайн покупки те съветвам да си извадиш кредитна карта, а самия филтър да го купиш като си готов с нея.
Ако по принцип ще пазаруваш онлайн те съветвам да плащаш само с пейпал, а директно с карта само през много проверени сайтове и то ако няма пейпал.

vanko77777

как точно да се плаща пейпал
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

kapacitet

Цитатима доста солена такса за банков превод - 20-30 евро.

Превода на при от България към Германия отдавна не струва 20- 30 евро. Моят опит от преди два месеца е, че за 2000 евро платих 5 евро такса.  *DRINK*

NikolaV

Цитат на: vanko77777 - 23.10.2011 12:35
как точно да се плаща пейпал
Лесно. Трябва ти кредитна карта, с която се регистрираш на сайта на пейпал - www.paypal.com. Приемат кредитни карти, както и май някой дебитни - виза електрон например.  Маестро със сигурност не.
Ако нямаш кредитна карта или възможност/желание да си изкараш има такива на ДСК, ЦКБ, а предполагам и на други банки. Водят се виртуални, гарантирани тн. Демек не са истински кредитни карти, а по-скоро дебитни, в които трябва да вкараш пари предварително. Удобни са за пазаруване онлайн от чужбина.
Значи, първо си вадиш карта, после регистрация в пейпал и си готов.

Цитат на: kapacitet - 23.10.2011 12:51
Превода на при от България към Германия отдавна не струва 20- 30 евро. Моят опит от преди два месеца е, че за 2000 евро платих 5 евро такса.  *DRINK*
Може, говорех от личен опит от преди 6-7 год. Явно ми е старо инфото.

vanko77777

благодаря ти NikolaV за инфото,но с това предплащане питам защото вече поръчах и ми пратиха фактура нямали риск от измама да си пратя парите и накрая нищо, някои плащал ли е по този начин в този сайт
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

NikolaV

Много сериозен магазин си е. Купувал съм доста от там, макар и да съм плащал с карта или пейпал.
При всички положения първо плащаш :)

Similar topics (5)

26283

Публикации: 17
Прегледи: 8314

46886

Започната от pqko


Публикации: 1
Прегледи: 1723

29563

Публикации: 10
Прегледи: 4799

4029

Публикации: 5
Прегледи: 3439

19842

Публикации: 3
Прегледи: 3779