• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 08:36

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Акваристи!!!-Въпрос за Филтър Помпа

Започната от Cvetelin.G, 19.02.2011 22:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Cvetelin.G

Така първо здравейте,понеже съм начинаещ запален акварист *CRAZY*.
Искам да попитам по напредналите от мен акваристи за един Филтър Помпа.
Интиресуваме дали един    КИТАЙСКИ    Филтър Помпа ще е добар за употреба.
А ето и за коя  Филтър Помпа става на въпрос  (SL-106 )  ето и от саита от в който го видях  :-)
    http://www.aquarium.bg/Hailea/Hang-On-Filter/SL-106.html
Малко се повтарям извинете ме,интиресува ме дали този филтър ще ми върши работа или изобщо да не се занимавам с тази марка  Филтър Помпи. *dontknow* *dontknow* *dontknow*
Благодаря предварително,Поздравиииииии  *DRINK* *DRINK* :-) :-)

bigbeer

Кажи какво ще помпаш с тоз филтър помпа де..  :-D

paolo6481

Колко литра ти е аквариума?Филтъра би трябвало да върши добра работа.Не винаги китайските стоки са боклуци.Аз имам китайски канистър който вече година не ми е създавал проблеми.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F34zdrna_th.jpg&hash=45c7615397b36a46302083086bcbaa2a9717f785

Асен Евгениев

Китайските не са от най-тачените, но половината от нас /че и повече/ имаме поне по един
китайски филтър наред с другите.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

zambo

Цитат на: Cvetelin.G - 19.02.2011 22:44
Малко се повтарям извинете ме,интиресува ме дали този филтър ще ми върши работа или изобщо да не се занимавам с тази марка  Филтър Помпи. *dontknow* *dontknow* *dontknow*
Благодаря предварително,Поздравиииииии  *DRINK* *DRINK* :-) :-)
За марката немога да кажа нищо . Но ако аквариумът ти е до 50л. и не го  препълниш с големи риби ще ти върши страхотна работа .
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

Cvetelin.G

Добро утро  :-) , мерси за отговорите  *THUMBS UP* а относно въпросът зададен към мен който представлява (колко литра ти е аквата) моята аква е 30литра точно и затова също се колебая дали ще е добре за този аквариум или ще е прекалено мощна за моят 30 литров аквариум.
За риби аз не мисля да гледам големи екземпляри защото аквариума ми е малък. Може да гледам нещо от сорта на БЕТИ,СОМЧЕТА, и един много красив вид но не му знам името.  Като се поровя в нета ще го открия, може  някое НЕОНЧЕ и още една две рибки не повече.


Поздрави  *DRINK* .

zambo

Цитат на: Cvetelin.G - 20.02.2011 07:39
Добро утро  :-) , мерси за отговорите  *THUMBS UP* а относно въпросът зададен към мен който представлява (колко литра ти е аквата) моята аква е 30литра точно и затова също се колебая дали ще е добре за този аквариум или ще е прекалено мощна за моят 30 литров аквариум.
За риби аз не мисля да гледам големи екземпляри защото аквариума ми е малък. Може да гледам нещо от сорта на БЕТИ,СОМЧЕТА, и един много красив вид но не му знам името.  Като се поровя в нета ще го открия, може  някое НЕОНЧЕ и още една две рибки не повече.


Поздрави  *DRINK* .
В такъв случай това е твоя филтър . Вземай го .
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

Similar topics (5)

57823

Публикации: 10
Прегледи: 3138

6105

Публикации: 50
Прегледи: 22348

14879

Започната от kuk93


Публикации: 12
Прегледи: 4992

35623

Публикации: 11
Прегледи: 6697

59878

Публикации: 1
Прегледи: 1062