• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 08:57

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

аератор?

Започната от bobbyboy00, 06.05.2008 10:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dreamfool

Брей, че си любезен, колега  ]:-> Само не мога да разбера докога ще го играеш като божи наместник във форума  *ROFL*
   Хайде спете спокойно сега, че все едно в джигера ви бръкнах като казах, че предпочитам и препоръчвам аератор помпичка.
    Все месии сте се събрали тука та да взема да си замълча  *CRAZY*
    Вълкът има дебел врат , защото сам си върши работата  :-D

miTko

Виж какво dreamfool, едно е да си наджвъкаш аератори в аквариумите, щото ти е дебел врата, друго е да правиш подобни изказвания:
Цитат на: dreamfool - 19.05.2008 11:07
Да. Нужно е. Пълна глупост е това, че не трябва да се пуска аератор дори и при аквариуми с малки размери.
Схващаш ли разликата?
Разни мои АКВАРИУМИ 

dreamfool

Митко, не изпадай в транс и ти сега като всички останали. Хайде ще бъда послушно момче  *DONTWORRY*
Пиите по бира, за да охладите страстите, че взеха да ви набъбват нервите в тая жега, което никак не е добре.  *CRAZY*

ata_nas

28.05.2008 10:07 #18 Last Edit: 28.05.2008 10:08 by ata_nas
Цитат на: dreamfool - 28.05.2008 09:56
Митко, не изпадай в транс и ти сега като всички останали. Хайде ще бъда послушно момче  *DONTWORRY*
Пиите по бира, за да охладите страстите, че взеха да ви набъбват нервите в тая жега, което никак не е добре.  *CRAZY*


Синко, предполагам, че искаш да кажеш патос, а не транс!
Не се пише пиите, a пийте!

miTko

Цитат на: dreamfool - 28.05.2008 09:56
Митко, не изпадай в транс и ти сега като всички останали. Хайде ще бъда послушно момче  *DONTWORRY*
Пиите по бира, за да охладите страстите, че взеха да ви набъбват нервите в тая жега, което никак не е добре.  *CRAZY*


Ето какво си питал преди 3 месеца само:
Цитат на: dreamfool - 28.02.2008 13:39
Здравейте!
   Сложих си на двата аквариума вътрешни филтри - има ли смисъл да слагам приставката за въздух или може да работи без нея и директно да се филтрира водата. И ако да трябва ли да подавам въздух в аквариума - 30л.
   Втори въпрос - вътрешен филтър пак китайски , флейтата е над водата и не подавам въздух. Трябва ли да подавам въздух? 20л. (аква)

( http://aquariumbg.com/forum/index.php/topic,11219.msg144736.html#msg144736 )

Та се зачудих кога се изучи толкова, че акъл да даваш на другите? :karamse:
Аз пък обичам да казвам, че човек трябва да чете повече отколкото(и преди) да пише, за да не изпада в такива ситуации!
Бирата няма къде да избяга! *DRINK*
Разни мои АКВАРИУМИ 

dreamfool

Цитат на: ata_nas - 28.05.2008 10:07
Синко, предполагам, че искаш да кажеш патос, а не транс!
Не се пише пиите, a пийте!

Бате Насо, грешно предположение. Транс е думичката , не е патос.
Забележката за пиенето се приема.

Митко, хубаво си ми намерил въпроса и отговорите сигурно си видял, ама само пак не си разбрал, че цялата тирада тука е, за да опровергае закостенелите, понякога неприложими и съответно неверни измислени правила на форумското общество. 

ata_nas

Хайде сега, ако обичаш да отвориш речника на чуждите думи в Българският език и да прочетеш какво означава транс, и какво означава патос!
p.s. Направи го бързичко, че Митко скоро ще извади метлата!

miTko

28.05.2008 13:19 #22 Last Edit: 28.05.2008 13:21 by miTko
Виж сега dreamfool , няма начин човек да опровергае нещо което не разбира. Освен тукашното форумно общество има още доста чужди такива, защо не се позавъртиш там да надникнеш и прочетеш по въпроса, но не избирателно?
Освен ако не си бъдещия Кочев! Тогава си връщам думите назад. :-D *dontknow*

Наско аз не бърша тук, а човека го няма! *THUMBS UP*
Разни мои АКВАРИУМИ 

Raven

Цитат на: dreamfool - 28.05.2008 13:11
............закостенелите, понякога неприложими и съответно неверни измислени правила на форумското общество. 

Ако смяташ че пускането на аерация в аквариум е новаторска идея,а отричането и е закостеняло и невярно твърдение.....
...значи си имаш собствено мнение.

Уникално и стряскащо мнение,разтърсващо основните принципи,но все пак възбуждащо и интригуващо- като глътка свеж амоняк след нокаут.

Абе важното е човек да си има мнение.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

dreamfool

Цитат на: raven - 28.05.2008 13:34
Ако смяташ че пускането на аерация в аквариум е новаторска идея,а отричането и е закостеняло и невярно твърдение.....
...значи си имаш собствено мнение.

Уникално и стряскащо мнение,разтърсващо основните принципи,но все пак възбуждащо и интригуващо- като глътка свеж амоняк след нокаут.

Абе важното е човек да си има мнение.


Вече ми става смешно. Тука си стана седянка. Всеки се хваща за предишния пост и подхваща перото. Нека уточня за последно:
1. Никой тук не открива топлата вода.
2. Всеки е свободен да изложи своята гледна точка и да я защити с аргументи.
3. Тук сме се събрали за да си помагаме. Не виждам защо всички се бунтуват на нещо, което съществува и до сега , а именно допълнително подаване на въздух в аквариуми при различни условия ( дори при наличието на вътрешен филтър).

За бате Насо само да уточня, че транс е състоянието, в което изпадат всички песимисти, когато видят оптимист, и го обръщат на патос.

Митко, децата нямат спирачки. Аз комплект съм си сложил и това, което ме е интересувало съм го прочел внимателно. Ако ти четеш избирателно, проблемът не е мой.
   

miTko

Тук позна - не съм оптимист! Затова спирам да споря с радиото. Приканвам и останалите да направят същото. *privet*
Разни мои АКВАРИУМИ 

dreamfool

Цитат на: miTko - 29.05.2008 10:05
Тук позна - не съм оптимист! Затова спирам да споря с радиото. Приканвам и останалите да направят същото. *privet*

Едно добро попадение и от теб само дето твоето радио е замряло, защото моето хваща всички станции, а не само "Хоризонт"  ;-)

torsade

Уаааау, всички станции на веднъж???? Ужас!
Охлювът не ни е враг!

dreamfool

Цитат на: torsade - 29.05.2008 15:25
Уаааау, всички станции на веднъж???? Ужас!
*ROFL*

На това му се казва развален транзистор.  :-D

Longanlon

Тука май прекалено се разприказваха някои хора.

На който не са му ясни нещата с филтрацията и аерацията, да прочете FAQ преди да дава 'компетентни' мнения.

А модераторите - не знам що се връзвате на плоски заяждания. 8-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

Similar topics (5)

50449

Публикации: 6
Прегледи: 3025

13563

Публикации: 8
Прегледи: 6020

14246

Започната от freaky


Публикации: 6
Прегледи: 5390

46521

Публикации: 12
Прегледи: 5176

10402

Публикации: 7
Прегледи: 6263