• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:11

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

180 литра аквариум-вътрешен или външен филтър

Започната от smirnof, 01.11.2006 18:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

smirnof

Ок благодаря за информацията!

Не знам какво ще реша. Мисля да пробвам с вътрешен - някакъв за 30 - 35 лв. и да видя дали ще се получи.

Ако не стане ще събирам за външен


:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Благодаря

mejdupraznika

Сякаш външен ще е по добре ама слагай вътрешен като нямаш избор. fishsmile

manolito

Външен!!! И аз като теб се двуумях какъв да взема :? . Взех си един FAN , и след няколко месеца като ми писна да го разглобявам и чистя всяка седмица си взех външен SERA900. Направо се родих с външният! :lol:  А лошото е че вътрешният ми стана непродаваем :(  . Не че ме оправят 20-на лева , ама сега събира прахоляк... И друго , ако те няма 2-3 седмици познай какъв ще ти е вътрешният филтър , и най вече аквариума :shock:  Ти си решаваш , но според мен най-важният елемент към аквариума е филтъра!  :wink:

smirnof

Ok. Още не мога да реша. Благодаря!

vlassev

Някой може ли да ми каже повече за тези окачени филтри. Струват ми се добро решение(компромис). Ясен ми е принципът, но нямам място около танка да го закрепя(освен отпред  :? ). Значи мисля си дали не може да се преправи малко да заприлича на външен филтър в смисъл да се сложи някъде по-настрани и посредством маркучета да циркулира водата до акватиума и обратно.

desimil

власев, дето ще си играеш да преправяш направо си купи един канистър да ти е мирна главата. виж по - нагоре колко хора са "за" канистър

automan

Ако съдбата ти е обърнала гръб, изчакай я да се наведе !!

Similar topics (5)

55065

Публикации: 17
Прегледи: 8348

4782

Започната от Predator


Публикации: 7
Прегледи: 4070

22886

Започната от dfdid


Публикации: 16
Прегледи: 6497

46827

Публикации: 11
Прегледи: 5418

52241

Публикации: 5
Прегледи: 3157