• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 08:58

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

може ли?

Започната от веско, 14.06.2004 10:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

веско

Здравеи те.Поръчах си 300л аквариум,но нямам голяма помпа.За сметка на това имам две по малки,акваел Фан_2.Мога ли да ги ползвам

Boby_

Цитат на: "веско"Здравеи те.Поръчах си 300л аквариум,но нямам голяма помпа.За сметка на това имам две по малки,акваел Фан_2.Мога ли да ги ползвам

То за моженето може, но имай предвид, че вътрешни филтри просто не са в състояние да ти осигурят адекватна филтрация за аквариум с подобен обем. Помисли за външен (canister) филтър - скъпички са, но за момента просто нямат по-евтина алтернатива.

Anonymous

Цитат на: "веско"Здравеи те.Поръчах си 300л аквариум,но нямам голяма помпа.За сметка на това имам две по малки,акваел Фан_2.Мога ли да ги ползвам
Цената по принцип не е проблем,проблема е че в Севлиево няма нищо подобно.

Boby_

Това наистина усложнява нещта за теб, но при всички положения 300 л. аквариум само с вътрешни филтри независимо от дебита им не е подходящ избор. Трябва си външен.
В София също няма кой знае какъв избор, да не говорим, че цените като цяло са значително по-високи от тези в Западна Европа. Най-добрият вариант би бил някой да ти донесе от чужбина.

Similar topics (5)

58431

Публикации: 3
Прегледи: 2609

21648

Публикации: 7
Прегледи: 3597

30703

Публикации: 6
Прегледи: 3191

54946

Публикации: 5
Прегледи: 3037

4914

Публикации: 21
Прегледи: 8196