• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 23:22

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Въпрос за марка силикон

Започната от aznavur, 24.05.2011 15:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

aznavur

Здравейте,колеги!Интересува ме някой ползвал ли е силикон Den Braven и какви са впечатленията?За Dow Corning 881 е ясно-всички препоръчват него и може би наистина е най-доброто за големи аквариуми на българския пазар.До сега съм ползвал само Церезит(3 пъти до 120 литра),но сега реших за 250 литровия да го сменя понеже ми се вижда рядък и се опасявам да не го изхвърлят стъклата.Намерих този Ден Бравен,който го дават за 1000 литра,до 60см височина,но...чакам и опита,какво ще се изкаже.

vanko853

Аз за моя 330 л го залепих сас ден бравен преди 6 месеца и до сега нямам проблеми  *THUMBS UP*

nikolay0876

Моя аквариум е 230л и го лепих с церезит, при това беше ползван преди 7-8 месеца, и нямах проблем с "изхвърлянето" му от стъклата. С десет мм стъкло е лепен. Имам 3 аквариума с церезит лепени, нямам грижи.

barabata

Няма значение каква е маркат стига да е с правилното предназначение. Все пак не може да лепиш аквариум с акрилен силикон или с пълнител за фуги и цепнатини ...
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

aznavur

Разбира се,че става дума за аквариумен силикон на Den Braven!

Similar topics (5)

42319

Публикации: 10
Прегледи: 4784

35628

Публикации: 8
Прегледи: 4761

23020

Започната от stilista


Публикации: 19
Прегледи: 10284

17338

Публикации: 15
Прегледи: 7478