• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 12:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Тоолче - база данни за аквариуми

Започната от dido, 11.09.2006 22:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dido

Ето ви една малка и надявам се полезна програмка - база данни за вашия аквариум:

Можете да я изтеглите оттук

Разархивирайте двата файла в някаква директория и ползвайте .exe -то.
Програмката е в ? някакъв ? етап на разработка все още, възможно е да има някакви бъгове по нея. По-нататък ще добавя поддръжка за няколко аквариума.

Интерфейса е достатъчно интуитивен мисля - добавяте/преглеждате/редактирате/изтривате записи - какво сте правили по аквариума на дадена дата.

NO CARRIER

Веднага давам идея: настройка за след N дни да изважда съобщение - смени водата. Друго съобщение - презареди маята. Трето съобщение - почисти си филтъра.  :lol:

Да, и да не забраявя - съобщение - ако ти писна от мрънкане, цъкни тук, за да ме изтриеш.  :gi
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Raziel

е тва всичкото може се пише в всяка една програма за Мемос дори и в Оутлоок на МС :)
In Pursuit of Perfection

dido

Може, разбира се. Може да се пише и в текстов файл, както аз правих досега. Така е по-прегледно обаче.

DarKness

а как да си оправя шрифовете че виждам само маймунджелъци...предполагам че го пише на бг и затова ми го изкарва така
160л.
M. esterae
L. hongi
L. caeruleus

Dred

Брао, похвално за начинанието

Raziel

С какъв Windows си?
Ако си с XP or 2k3 не ти е пусната подръжката на  non unicode characters за български.
Влез в  regional and language settings  в control panel i там на всякъде сложи на Bulgarian  трябва да стане..
In Pursuit of Perfection

DarKness

xp sp1 съм...всичко там ми е набъгарски и пак неще :(
160л.
M. esterae
L. hongi
L. caeruleus

dido

Виж в регионалните опции, адванцед таба, дали е БГ там езика.

DarKness

оп...оправих го--моя грешка :oops:
160л.
M. esterae
L. hongi
L. caeruleus

Similar topics (5)

4026

Публикации: 12
Прегледи: 13592

52284

Публикации: 9
Прегледи: 5239

32045

Публикации: 8
Прегледи: 6773

58057

Публикации: 12
Прегледи: 6519

1823

Публикации: 15
Прегледи: 17111