• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 09:02

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

лепене на аквариум + снимки и коментари

Започната от dafe95, 09.12.2009 18:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Joromladiqakvarist

Браво!  *DRINK*  Този аквариум ще си го гледаш много време защото ти си си го направил. Аз на село се учих да режа стъкла, ще намеря някакви стари прозорци и аз ще си измайсторя нещо.
Раждаш се гол и мокър, а животът постепенно  става още по-зле...

vasso

Много е деликатна работата със старите стъкла. Ако са от някаква стара дървена дограма почти винаги имат неравности, в смисъл ,че стъклото е някак потекло с времето. От слънцето става изключително крехко и аз не бих правил аквариум от такива стъкла.

dafe95

дяите предложение какав нагревател да сложа че този не ми  харесва и ни нагрявя водата добре.И някой ако има излешни растения да пише плс  :-) :-) :-) :-) :-)

vasso

Купи някакъв поне 150 вата и задължително да е с термореле. Не разбрах какъв имаш сега.Китайските фирми не ти ги препоръчвам. :-)

Joromladiqakvarist

Аз имам един 25 вата без релета и тн. и се получава идеално равновесие в 36 литровия аквариум без да го изключвам - 25-28 градуса :-D

Наистина си вземи с реле, и малко по-мощен да топли и да не стане някаква беля в аквариума.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вассо , прав си, тея джамове май ще стават само за тренировки по рязане..
Раждаш се гол и мокър, а животът постепенно  става още по-зле...

dafe95

мерси за отговорити.А някой има ли излишни растения дя ми прати по еконт защото имам само някякви 3 растения и 2 от тех са некви стари и почти увехнали

aquamalawi

Аз само да попитам, учителката ти по български език как се самоуби? :buff:

kolaksazov

Браво и от мен, за възрастта си се справяш идеално!Следващите ти аквариуми ще са перфектни!

dafe95

мерси на всички за отговорите

dark_messiah1

поздравления за аквариума прекрасно си се справил  *DRINK*

Similar topics (5)

7205

Публикации: 76
Прегледи: 33147

41763

Публикации: 11
Прегледи: 4412

2448

Публикации: 21
Прегледи: 14422

31424

Публикации: 6
Прегледи: 4401

57464

Публикации: 5
Прегледи: 3643