• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 08:54

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Изработка на аквариум, моля за съвет

Започната от Krumi, 30.09.2009 11:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iek

Нагледен пример за направата на голям ъглов аквариум, накрая го окепазиха с рамки по ъглите, но всеки с вкусовете си.
http://www.aquanet.tv/Video/200

Разгледайте и останалото видео, има много интересни филмчета.

andreydemon

Здравей аз съм от скоро с ъглов аквариум около 350л. Формата е петоъгълник д73/в70
ето снимка[smg id=877]/MGalleryItem.php?id=877[/url]

а това  е от старта на 26.09 [smg id=878]
Правен е в софия от Томата  :-P :-P

за повече инфо тук или на лични
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена!!!

Krumi

Цитат на: andreydemon - 01.10.2009 18:35
Здравей аз съм от скоро с ъглов аквариум около 350л. Формата е петоъгълник д73/в70
ето снимка[smg id=877]/MGalleryItem.php?id=877[/url]

а това  е от старта на 26.09 [smg id=878]
Правен е в софия от Томата  :-P :-P

за повече инфо тук или на лични
Аквата ти е супер, точно такова нещо тарся, може ли да ми кажеш колко пари ти взе Томата за изработката, и от каква дебелина е стъклота, предварително благодаря.

andreydemon

Цитат на: Krumi - 04.10.2009 21:26
Аквата ти е супер, точно такова нещо тарся, може ли да ми кажеш колко пари ти взе Томата за изработката, и от каква дебелина е стъклота, предварително благодаря.

Здравей Томата ми взе 450 лв с капак, стъклото е 8мм и 10мм дъното
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена!!!

discus

Моето уважение към Томата прави добри аквариуми, ама на височина 70 да сложиш 8мм :duvar: е тъпо, целият ми коментар е валиден само и единствено при височина на водният стълб 70 см, ако разбирам правилно
ЦитатФормата е петоъгълник д73/в70

andreydemon

Цитат на: discus - 06.10.2009 10:16
Моето уважение към Томата прави добри аквариуми, ама на височина 70 да сложиш 8мм :duvar: е тъпо, целият ми коментар е валиден само и единствено при височина на водният стълб 70 см, ако разбирам правилно
Колега правилно си разбрал, колкото до дебелината това чудо така едвам се носи от 2 ма мъже(по над 100кг) а кво остава от 1 см. Та това беше определящ фактор защото аквата се носи 5 ет по стълбите
Поздрави
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена!!!

discus

за мен е по важна здравината, ситуацията с носенето отпада при лепене на място. *DRINK*

andreydemon

Цитат на: discus - 06.10.2009 11:47
за мен е по важна здравината, ситуацията с носенето отпада при лепене на място. *DRINK*
И за мен е така ама варианта с лепене на място не стана защото никой не иска да лепи на място а аз сам не смея *DRINK*
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена!!!

Krumi

Цитат на: andreydemon - 06.10.2009 12:59
И за мен е така ама варианта с лепене на място не стана защото никой не иска да лепи на място а аз сам не смея *DRINK*
Цената ме устройва напълно, а също така и аквата, ето кой ще ми я изработи, много благодаря за информацията.

andreydemon

Цитат на: Krumi - 06.10.2009 13:06
Цената ме устройва напълно, а също така и аквата, ето кой ще ми я изработи, много благодаря за информацията.
Колега ако поръчваш петоъгълен аквариум при Томата накарай го да ти пресече задния ъгъл за да ти е удобно за минаване на кабели зад аквата, Верно че така става шестоъгълен ама е супер удобно
Поздрави
Да бъдеш втори означава да си пръв от загубилите...А.Сена!!!

Similar topics (5)

11993

Публикации: 11
Прегледи: 13003

49010

Публикации: 16
Прегледи: 6951

52284

Публикации: 9
Прегледи: 5256

6070

Публикации: 7
Прегледи: 4734