• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
17.04.2024 02:43

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Голям аквариум ???

Започната от syrfist_bg78, 15.05.2007 16:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

syrfist_bg78

Можели някои да ми каже колко дебело стакло ми триабва за аквариум
  180/60/35 Предварително благодаря  *thanks *thanks *thanks

eventer

Подводно животновъдство и подводно земеделие

joropi4

скоро правих 180-50-40 от 10 мм стакло с ивици по всички ъгли и разпонки от горе.мога да кажа че е перфектен.изобщо не раздува така

kratun

Цитат на: joropi4 - 15.05.2007 20:23
скоро правих 180-50-40 от 10 мм стакло с ивици по всички ъгли и разпонки от горе.мога да кажа че е перфектен.изобщо не раздува така
Аз ли съм тъп, или наистина е много трудно да се пише малко по-грамотно (под грамотно имам предвид граматически рииш ли мъ низнам)? Явно съм тъп!!!!! :-|
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

NO CARRIER

Отказах се. Понякога не се сдържам и аз и се изпускам, но като цяло освен разправии, резултати няма.

Приканвам да не правим забележки.  Оправия няма.  *SORRY* :'( :-|
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

kratun

Добре! Отказа и мен.
Когато, ако някога имам 200 мнения в този форум, ще давам по една точка (+) към рейтинга на всеки, който малко от малко се старае в правописа. Аре със здраве!
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

islander

А на теб ще ти отнемат по няколко, понеже правиш забележки и ставаш нетърпим...

iohko

Цитат на: kratun - 15.05.2007 23:56
Аз ли съм тъп, или наистина е много трудно да се пише малко по-грамотно (под грамотно имам предвид граматически рииш ли мъ низнам)? Явно съм тъп!!!!! :-|
освен да правиш забележки на хората нещо друго правиш ли в този форум??? като чета ми се струва че тук е място за ограмотяване в посока акваристика а не по правопис!

kratun

Добре! Предавам се. Извинявам се на всички засегнати! Убедихте ме.
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

NO CARRIER

Цитат на: iohko - 16.05.2007 11:30
  освен да правиш забележки на хората нещо друго правиш ли в този форум??? като чета ми се струва че тук е място за ограмотяване в посока акваристика а не по правопис!
Ако и за рибите се грижиш както пишеш, то по-добре не мъчи животинките. :-|
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

zmeq

Аз пък не се отказвам и ще си ги храня.
Преди "че", "а" и много други се слага ","  :-|
Новото изречение е с ГЛАВНА БУКВА  :-[

assensi

16.05.2007 11:50 #11 Last Edit: 16.05.2007 11:55 by assensi
Добре де! В крайна сметка какво ви интересува дали някой е грамотен или не. Това си е проблем, който засяга всеки индивидуално и си е напълно за негова сметка. Според мен е напълно излишно да се правите на "учители по правопис". След като хората са спали навремето в училище- техен си проблем. Като немогат да задават адекватни въпроси, няма да получават и адекватни отговори. Това е положението! Няма смисъл да се палите толкова! Айде лек ден! *bg*

theater

Абе, Асенси, колкото си прав, толкова си и неправ. Очевидни малоумия в правописа дразнят доста.  *privet*
140л - харацини
http://starividri.org

kratun

Аз съм виновен за създалата се ситуация. И понеже аз започнах, приканвам всички да спрем дотук. Няма никакъв смисъл от продължение по темата с правописа.
Syrfist_bg78 би трябвало стъкло с дебелина 10 мм да е достатъчно, но аз ти препоръчвам 12 мм за размерите, които си дал. А може да си остане с 10 мм, но ще ти трябват минимум 2 надлъжни и 2 напречни разпънки. Няма да е зле да се доукрепи и дъното.
Поздрав!
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

iohko

Е това вече е друго! които може да помогне , да помогне. Който неможе да чете повече. Поздрави на всички! :-)

Живко

Цитат на: zmeq - 16.05.2007 11:43
Аз пък не се отказвам и ще си ги храня.
Преди "че", "а" и много други се слага ","  :-|
Новото изречение е с ГЛАВНА БУКВА  :-[

пък аз да кажа че такива завележки са нетактични груби нямат нищо общо с нормалните човешки взаимооотношениа
единственото което постигат е че хората правещи правописни грешки не пишат а така пропускаме да научим нещо ново
разбира се някакъв ред трябва да има и някой трябва да се грижи за проблема с правописа но с тези неуместни и досадни забележки не стават нещата
на мен ми е неудобно да апострофирам хората защото се досещам как се чувстват

Много се надявам, че е било много трудно и гадно да четете редовете по-горе, които са без пунктация.
: 16.05.2007г 13:01ч
Според мен аквариум с височина над 50, е необходимо да са със стъкла с дебелина 12 мм.
Десятката и тя ще държи, но...
Знае ли човек кога детето му ще се блъсне в аквариума *MODERATOR*
Никой не се е родил научен.

Similar topics (5)

5905

Публикации: 12
Прегледи: 7868

39809

Публикации: 12
Прегледи: 5306

26535

Публикации: 31
Прегледи: 15021

26813

Публикации: 8
Прегледи: 6227

12790

Публикации: 5
Прегледи: 4934