• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 18:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Декорация за аквариум

Започната от mortimar, 04.04.2015 18:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mortimar

Здравейте колеги, от едно известно време ми се върти една идея из главата но така и до сега не съм направил много по въпроса за това реших да поискам мнение и от вас. Ето за какво става въпрос. Аквариума е 40 литра. Намерих си каменни плочи от тези който се лепят по фасади и мисля да ги начупя или нарежа на малки парчета от който да направя един зид с силикон за да не се вижда... Зида няма да е на целия гръб на аквариума а само в средата (или в двата ъгъла) и в формата на полукръг ... Отдолу ще има цяла плоча за опора а вътре грунд целта е да сложа няколко средни растения които растат бавно. Това е основната идея. Като допълнение мисля да сложа и нещо като тръба/и която да служи като тунел... и за да не е скучен каменен зид мисля да има и някакво осветление (12V) по него което да е съвсем леко колкото да подчертава определени места. За сега не успявам да намеря нещо подобно на това. За това искам вашето мнение и критики по въпроса.

Caxapa

Малко  аквариумчето за такъв проект ми се струва. Колегите които са правили  3D да кажат също с какво лепят елементите в аквариума.

mortimar

Да и аз мисля че е малко но за сега възможностите и желанията ми са такива въпреки малкия си размер мисля рано или късно да го направя стига да събера мнения. Самото нещо няма да е и много голямо но искам да е възможно най-ефектно.

Similar topics (5)

13151

Публикации: 103
Прегледи: 80402

46033

Публикации: 18
Прегледи: 11057

2448

Публикации: 21
Прегледи: 14422

33442

Публикации: 14
Прегледи: 6075

52284

Публикации: 9
Прегледи: 5238