• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:44

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Зоомагазини в Перник.

Започната от kaloqn_0998, 08.12.2013 21:56

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kaloqn_0998

Искам да попитам имали сега някъде из Перник магазин в, който да се продават рибки?

crazzzy

Квартал изток- в блока при новото кръгово, след кафе вива, пак в блока, до колкото знам има още един, но не зная къде е.
До скоро имаше на улицата на 1-во районно, но за съжаление, за момента не функционира, в района има още един малък, но няма разнообразие.
Не зная зад гум дали все още не работи.
За сега не се сещам за други.

kaloqn_0998

Ами този на ул. Кракра зоолукс има ли нещо там? Няма значение търся някъде където има нещо като животни.

crazzzy

него го преместиха на улицата на 1-во районно, но в момента не функционира

elsenior

Добре беше Иво, като държеше Зоолукса, но от както се махна и магазина приключи. Някой знае ли какво стана с тоя човек, дано реши пак да си отвори магазин.
Събуждам се с варненски чайки в бургаския си хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии, а колежката ми жужи на главата като русенски комар. В края на деня жадувам за нещо пернишко! Винкел!

kaloqn_0998

Хораа магазинът работи и се намира при Елена Георгиева срещу Технополис. Жената каза че много отдавна са се преместили там.

elsenior

Я това пък не го знаех, ще мина да го проверя .... thanks Калояне.
Събуждам се с варненски чайки в бургаския си хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии, а колежката ми жужи на главата като русенски комар. В края на деня жадувам за нещо пернишко! Винкел!

Калин Д

Това е най заредения зоомагазин в гр.Перник !
Магазина съществува от година и половина !
На късмета си разчитай,че
до време е ...не питай

elsenior

Точно срещу Технополис ли е, (някъде в блокчетата), от към растения и риби как е. Магазина на Иво, където държеше Зоолукс ли е. (прехендри ми се клавиатурата и не мога да сложа въпросителен ... sorry)
Събуждам се с варненски чайки в бургаския си хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии, а колежката ми жужи на главата като русенски комар. В края на деня жадувам за нещо пернишко! Винкел!

Калин Д

Да същия човек дето държеше на ул.Кракра магазина, не му зная името !
Ами растения има 6-7 вида ! Рибки гупи, хелери, неони/ черен и обикновен/,
ботии макраканта и т.н
Магазина е срещу Елена Георгиева на широкото, няма как да го сгрешиш !
Отиди на място и виж !
На късмета си разчитай,че
до време е ...не питай

Георги

Дайте някакви адреси да ги добавя в списъка.

Калин Д

Адрес ул.Свети Свети Кирил и Методий 23 Бц Елена на Спиди Перник,
въпросния зоомагазин е срещу него !
Дано сам бил полезен !
На късмета си разчитай,че
до време е ...не питай

Георги

Благодаря! Добавих го.

kaloqn_0998

Намерих още един зоомагазин в Перник. На ул Георги С. Раковски срежу учебния корпус на гимназията по облекло и туризъм Св. Иван Рилски т.н. Манджата. Казва се Зоосвят Маги но е доста беден само някакви измислени храни и рибките са само от един вид дори и сомчета няма. Кажете някой от Перник проверявал ли е магазинчето зад Гум на времето беше много хубав? :-)

elsenior

Човека от зад Гум (Иво) е тук: Адрес ул.Свети Свети Кирил и Методий 23 Бц Елена на Спиди Перник, на широкото.
Събуждам се с варненски чайки в бургаския си хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии, а колежката ми жужи на главата като русенски комар. В края на деня жадувам за нещо пернишко! Винкел!

veneciq

В магазина зад ГУМ се продават храни предимно, животинки има хамстери, зайчета и птички, рибки няма. В зоомагазина при съда ми казаха, че рибки в Преник може да се намерят само срещу Елена Георгиева

Similar topics (5)

52002

Публикации: 0
Прегледи: 1836

53987

Публикации: 1
Прегледи: 2207

41593

Публикации: 1
Прегледи: 17512

28401

Публикации: 9
Прегледи: 6296

39353

Публикации: 6
Прегледи: 9327