• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 18:02

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Зоомагазини в Бургас

Започната от emityy, 09.08.2012 14:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

emityy

09.08.2012 14:54 Last Edit: 10.08.2012 10:54 by emityy
Знам доста зоомагазини в Бургас и има доста списъци, но те са кратки и при повечето са отбелязани ветеринарни кабинети, в който има само храна за животните. Не броя това за зоомагазин, така че ще направя един подробен списък със зоомагазини. Не съм минавала през всички, така че ако някой знае да допълва.

1. ул. Цариградска 40 срещу: пазара, Краснодар, Европа, който както го знае - в магазина има кучета и рибки, но е неподдържан. За техника става.
2. ул. Калоян 78,53 - магазина е доста голям и е на две части. Има риби, кучета, птици и гризачи. Добре снабден с аксесоари и е с по-ниски цени от останалите.
3. ул Александър Стамболийски 5 - в магазина няма животни има аксесоари и храни
4. ул. цар Самуил 28 - зоомагазина е много хубав на 2 етажа има голямо разнообразие от риби  най-силно впечатление остават дискусите и пираните  :-D.  Добре оборудван е за всякакви животни
5. Зоосвят - ул. Тутракан 3 до Бакарди, изхода на кино Септември - има риби , кучета, птици, и понякога котки и гризачи. Магазина не е особено впечатляващ
6. срещу първо РПУ - магазина, който всеки знае - изключително добър, що се отнася до риби . Има всякакви разновидности и 80% е в аквариуми.
7. Александровска 100. Има малко рибки , котки, гризачи и птици.
8. Зоомаркет Матилда - ж.к."Лазур", бл.126 - няма животни
9. ул. Поп Грую 76  - има 2-3 аквариума с рибки и има доста храна за животните
10. ул. Оборище 73 - има риби, птици, гризачи, котки, кучета.
11. Гурко 57. Магазина е на един ъгъл малък е и има доста видове животни има и рибки , но аквариумите не са от най-поддържаните
12. Burgas Plaza Mall - 2-рия етаж до изхода за паркинга - Магазина е голям - много аквариуми с риби, кучета, котки, тарантула  :-D . Има много аксесоари за всеки дом. любимец. В форума някой беше казал, че там рибките са болни. Аз нямам такова впечатление, а и от там имам само водорасли.
13. Цар Симеон 13 - в магазина няма животни, но има доста храна и аксесоари
14. Базата на Владо - ул. Македония 49 - голямо разнообразие от риби
15. ул. Одрин - Зад Ритони - магазина е малък и няма животни вътре не се поддържа и не си заслужава търсенето му
16. ул. Васил Левски 15 - в зоомагазина няма животни - добре поддържан
17. жк. Лазур 77 вход 10 - в зоомагазина има риби , птици, гризачи и едно кученце  :-D , по специфично е , че там има дегу
18. На ул. Фердинандова близо до кръстовището с ул. Калоян има специализиран магазин за птици и храни за тях
19. ул. Батак 3 - магазина е хубав с ниски цени
20. бул. Сан Стефано 82 - магазина е голям и хубав, но няма животни
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
От тук започват зоомагазини, който не съм посетила
21. в Меден Рудник до кметството
22. друг в Меден Рудник до кметството
23. ул. Кавала - от ритуалната зала посока музикалното училище
24. Меден Рудник - ул. Въстаническа в зона "В" - широката улица, по която минава тролейбуса
25. ул. Батак 19
26. ул. Отец Паисий 1
27. Оазис 2 - ул. Копривчица - зад механотехникума втори магазин в дясно
28. жк. Изгрев, бл.94
29. бул. Демокрация 100
От магазините, който съм посещавала бих препоръчала номер: 2, 4, 6, 12, 14, 19; Извинявам се за нескопосаните обяснения като минавам пак през тях ще взимам точни адреси  ;-)
Ако се сетите за още някой или сте посетили тези, който аз не съм, си кажете мнението  :-)


emityy

На номер 18 точния адрес е Фердинандова 84
30. Съединение 12 - малко магазинче, има рибки но не и аксесоари за тях.

Similar topics (5)

29615

Публикации: 2
Прегледи: 5139

20994

Публикации: 3
Прегледи: 3710

39353

Публикации: 6
Прегледи: 9335

22262

Публикации: 3
Прегледи: 2811