• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 07:05

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Зоомагазин във Враца?

Започната от Goshko, 25.12.2005 20:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Goshko

Извинете , че може да прозвучи малко глупаво , но понеже в Монтана няма нито един свестен зоомагазин , а утре имам ходене до Враца и ми трябва филтър за 50 литров горе-долу 300л/час може ли да ми кажете има ли поне там нещо по-свястно? И къде горе-долу се намира? Защото ако има по-добре да избегна сумата за доставка от София.  :roll:

Аби

преди няколко дни се преместих да живея във Враца и съм решила да си завъждам златни рибки , ако разбереш дали тук има хубав зоомагазин пиши ... :D

tishovsx

IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

Nemo

Тишо ,какво се смееш решило се е девойчето .....
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

Goshko

Ами аз не съм от Враца , а от Монтана и въпроса го зададох , защото имах ходене до там. Отностно златните горещо ти препоръчвам да се насочиш към друг вид рибки , прегледай статиите във форума и ще разбереш защо. Ако не ти се чете просто прегледай форума и пак ще намериш отговор.

etg

ЦитатОтностно златните горещо ти препоръчвам да се насочиш към друг вид рибки , прегледай статиите във форума и ще разбереш защо

Едно нещо така и никога не разбрах, има 5-6 човека в този форум , и когато те кажат нещо всички останали го повтарят като папагали. Гошко ти собствено мнение нямаш ли си?
Аби ако харесваш златни рибки гледай си ги. :wink:

Аби

такааааааааа, ами прочетох почти всичко във форумите за златните рибки и на някои други места...   :roll:   харесвам си  ги...  и сега ще си правя втори аквариум спецялно за тях, естествено знам за храната, за това колко място им е необходимо за да се развиват нормално и за другите им особености...
единственото което не знам е от къде във Враца да си ги купя :roll:  а иначе има го и варианта да скокна до Сф. и да си напазарувам от там.. :D  :D  :D

Аби

ето тук е мястото да се посмеете момчета.... :lol:  :lol:

77

Цитат на: "etg"

Едно нещо така и никога не разбрах, има 5-6 човека в този форум , и когато те кажат нещо всички останали го повтарят като папагали. :wink:
аз никога не съм писал нищо против златните рибки ,но това твое изказване определено не ми харесва :twisted:  защото не е истина :!:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

N.Nobs

Цитат на: "77"
Цитат на: "etg"

Едно нещо така и никога не разбрах, има 5-6 човека в този форум , и когато те кажат нещо всички останали го повтарят като папагали. :wink:
аз никога не съм писал нищо против златните рибки ,но това твое изказване определено не ми харесва :twisted:  защото не е истина :!:

Ти пък защо се засягаш :D
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

77

защото никога не съм писал против златните ,а това означава че не съм от тия 5-6 човека ,а пък това означава че повтарям като папагал upset
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

Goshko

Еми добре де имал съм опит със златните и това е лично мое мнение , а който си ги харисва нека си ги гледа , ако смята , че може да им осигури нормални условия за развитие. Не разбрах само защо помисли , че това е мнение взаимствано от друг  upset ? Както и да е не искам да влизам в конфликти...

rookie_gyn

ако си вземаш златни рибки, гледай да са произведени в България, защото вносносните освен, че са екземпляри минимум на две години много често си идват със заболяванията/Ихтиофтириус, и т.н./по принцип вносните ще ги познаеш по по-наситените цветове ито особено по това време на годината, без значение дали говорим за калико,оранда и т.н.друг пример е рибка дребна на размер но с добре оформена шапка на главата, калико със сини петна, а те трябва да избиват след третата година

venki

Аз съм от Враца и мога да ви кажа няколко магазина...
Значи първия е на Пробива срещу Тракийската принцеса в една уличка-това е магазина на Любо ;)
2я е зад Тракийската принцеса, едно време имаше разни работи не съм ходил от отдавна обаче и не знам как е сега, но ако ще ходиш до Любо мини и през този, казва се Белия зъб :lol:
3я е под линията, малко над стария пазар в едно блокче на първия етаж казва се Зоокембо, те имат и друг магазин в комплекса, значи, ако си на пазарчето и гледаш нагоре накъм града, завиваш на първата пряка в ляво и минаваш 20на метра и ще видиш едно малко магазинче, вчера за пръв път бях в него но впечатление ми направиха аквариумите-невероятни по мое мнение;)
Тези са за които се сещам сега, ако се сетя за други ще пиша :)

Pac

"Белият Зъб" не го брой. Сега има само 1 аквариум с некви хелери и малко мъх. И най-важното в средата на аквариума има червена пластмасова ракличка от която отвреме на време излиза по някое мехурче.   tooth УЖАС! Махни майтап ами и хелерите са болнави...
Иначе относно Зоокембо, не знам какво искаш да кажеш с "невероятни аквариуми". Тоя човек няма елементарно чувство за естетика, освен това дава тъпи съвети, последно му казах, че кракът ми няма да стъпи там и го спазвам от 2 месеца. С други думи има 1 магазин във Враца - този на Любо. Там пък цените са малко кофти и никакъв асортимент. Изобщо във Враца е пълна мизерия за съжаление.

Similar topics (5)

39353

Публикации: 6
Прегледи: 9347

50929

Публикации: 18
Прегледи: 22556

10299

Публикации: 26
Прегледи: 23855

48733

Публикации: 15
Прегледи: 11476