• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 16:02

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Съвет при избора на външен филтър?

Започната от todordenov, 17.10.2014 12:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

todordenov

Здравейте колеги! Моля за вашето мнение за избор на външен филтър? Двоумя се между "Eheim Classic 2213" или "JBL CristalProfi"? Аквариума е 120 литров. Идеята ми е да гледам малко риби и повече растителност. Благодаря предварително!

sVGNsali

Има доста писано по темата. И то наскоро. Който и да вземеш, няма сгрешиш. Нещо като избор между ауди и мерцедес..
Каква е разликата между майстора и чирака? Времето.

asito

Цитат на: sevginsali - 17.10.2014 12:44
Има доста писано по темата. И то наскоро. Който и да вземеш, няма сгрешиш. Нещо като избор между ауди и мерцедес..
+1

Caxapa

Лоша съвпоставка с марките автомобили но ще замълча за  качествата на единия и другият автомобил.  Канистъра трябва да ни служи вярно и безотказно като цаната по обслужването   е поносима на джоба ни и  доставката на резервни части + времето за подмяна на такива е  отдалечена с константа изобразяваща безкрайност от нашия портфейл.  С такива константи е Ехайм...Останалите дишат във врата на фаворита макар да изпреварват в одделни модели с няколко точки.

Antuni

Стига глупости вече с теа Eheim made in PRC както и много други "между впрочем".....

90% от реването във форума е за счупен Eheim и как и от къде да си закупи въпросния човек части за въпросния "мерцедес". Да не ви изровя последните теми за проблеми с канистри и пак да сравняваме.

Стига вече, осъзнайте се! Хора които са ползвали от една до две марки максимум канистри и пишат меродавни мнения по въпроса.

В отговор по темата:

Колега каквото и да си закупиш имай в предвид че принципа на работа е един и същ. Има и канистри за по 80-100лв които ще ти свършат работа. Както и такива за 300-400лв. Няма нужда да даваш пари за нещо което пак идва от Китай но с "Немска позивна".
0899808552

saxon


iivs

За мен джи би ел и ехейм са топ в класацията аз съм с джи би ел 1500

Similar topics (5)

56870

Публикации: 11
Прегледи: 7365

11258

Публикации: 1
Прегледи: 3058

22262

Публикации: 3
Прегледи: 2821

22517

Започната от mr.fi4o


Публикации: 6
Прегледи: 3608