• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 22:33

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

съботния пазар - за и против

Започната от 2001, 03.04.2005 18:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NikolaV

Цитат на: "niki_s"Ей най после тази събота не съм на уроци и ще ходя на пазара 100%. Ако някой ме види нека се обади или ако и аз вида някой и аз ще се обадя. Айде до събота.
Взимаш две летвички - около метър - метър и нещо дълги, един картон поне А3. На по-голем принтер или ако немаш с черен маркер пишеш:
"niki_s от форума"
Само като влизаш през входа го намали малко да не опре в рамката на вратата!

niki_s

Ами аз го казвам това, защото съм си пуснал моя снимка в темата за снимките и затова.

acho_pl

It doesn't matter where you are, it's important to be there!

abaro

http://picasaweb.google.com/adbaro/ACacatuoides
http://picasaweb.google.com/adbaro/AViejita
[smg id=241 type=link align=left width=88][smg id=285 type=full align=left]

ROSSI ROSSI

Да ви попитам... по кое време "работи" пазара? Предполагам - от рано сутрин, но понеже не съм сигурна за програмата си - до колко часа има смисъл да се ходи там?  :roll:

NikolaV

Ако минеш след 12 часа може директно към кръчмата да ходиш :-)
Иначе 10 часа е достатъчно рано. Веднъж се минах и отидах в 8:30. Умрях от студ и тъпотия докато почне да приижда компанията за кръчмата...

ROSSI ROSSI

Цитат на: "NikolaV"Ако минеш след 12 часа може директно към кръчмата да ходиш :-)
Иначе 10 часа е достатъчно рано. Веднъж се минах и отидах в 8:30. Умрях от студ и тъпотия докато почне да приижда компанията за кръчмата...
Мерси много, добре, че ме ориентира... че щях да ходя в... кръчмата, иначе!  :D Мислех към 14  :lol:

hristo_kazarmov

Интересува ме дали на пазара в събота има "пакети" от по 10-15 обикновенни  неона и  каква е цената на бройка, за да знам какви парички да приготвя защото смятам да пазаря доста други няща

Ernest

има дам...10-тина неона
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.

hristo_kazarmov

мерси значи мога да си помисля и за някой рядък вид сомче, стига а не става по-голямо от 10 см

Георги

Тази тема стана огромна и смисъла и се разми. Оставям я заради картинките и упътванията. Но я заключвам.

Similar topics (5)

1025

Публикации: 33
Прегледи: 18043

3538

Публикации: 26
Прегледи: 21679

23272

Публикации: 18
Прегледи: 13430

3803

Публикации: 12
Прегледи: 8075

6350

Публикации: 2
Прегледи: 4027