• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 11:29

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Съботният пазар

Започната от jgmac, 28.01.2011 19:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stilista

Цитат на: niki_s - 04.02.2011 19:21
Ммммм дано намеря нещо на сносна цена, че падам от цените по стъклариите за квадратен м.
Е нали беше фен сам да си го направиш  :-D
Знаех си че накрая ще ме послушаш   *DRINK*но ти избра трънливия път :duvar:
С дума можеш да нараниш. С речник – да убиеш.

niki_s

Хах на мен още ми е мерак аз да си го направя от....до, НО с тези цени, просто ме застреляха...... И явно ще си вървиме по лесният път.  :-[

Асен Евгениев

Цитат на: niki_s - 04.02.2011 23:11
на мен още ми е мерак аз да си го направя
Направи си един аквариум, кеф цена няма. Току виж се окаже, че това ти е призвание. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

MeTogu

 *thanks Ебаси лафа.Аз започнах точно на този принцип.От 3 клас продавам рибки.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

mechoka bg

Цитат на: SpectraLL - 03.02.2011 23:03
А да задам 1 тъпо въпросче. Ако е на сергии като женския пазар примерно от къде зимат ток да топлят аквариумите  *CRAZY*
Незнам що си мисля, че в тоя студ няма да има рибки за това питам :)
Загряват вода на газов котлон и доливат в аквариумите......е ако не внимаваш може да стане рибена чорба,но пичовете там са печени...

Raven

Под аквариумите има малко пространство, там отзад се пали чаена свещ  ;-)

https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

SpectraLL

Благодаря за отговорите  *bg*

Ето и красавеца, който купих миналата събота


MeTogu

Много е красива колега.Да ми драснеш едно лс за колко я купи?
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

mollies

Колеги, а аз да попитам съвсем ориентировъчно... Имате ли представа как горе-долу вървят цените на съботния пазар, примерно обикновени неони, ред чери, онези хищните охлюви? Имам предвид ориентировъчно (на дребно), че да си направя сметката струва ли си времето и бензина  :-)

marta

От гореизброените не съм виждала ред чери на пазара, но неонките са по 1лв, дори има 10 за 8-9лв, на по една бройка рядко има, а охлюви всякакви от 1лв нагоре и става въпрос за големи екземпляри. Разбира се има различни цени, зависи рибките къде повече ти харесват. Но като знам че в магазин, една неонка е 2-3-4лв си струва ходенето и бензина, а и е събота сутринта така че не може да се изгуби време, тогава всички мои познати спят, а аз съм на пазара  8-)

mollies

Мерси много, значи съм там :) Само още нещо се сетих, все пак до колко работи, защото съм свободен от 12 нататък...
Като се знам какъв съм ще се увлека и ще мъкна торбички към колата на курсове  :-)

Татарчев

Цитат на: marta - 10.03.2011 15:49
..., а охлюви всякакви от 1лв нагоре и става въпрос за големи екземпляри. ...
Аз съм виждал само ампулария, планорбис и мелания да се продават. Неритина, нериптерон или хищен охлюв (хелена) не съм виждал(освен ако не поръчаш на Мишо), но ме поправи ако греша .
ЦитатМерси много, значи съм там . Само още нещо се сетих, все пак до колко работи, защото съм свободен от 12 нататък...
Като се знам какъв съм ще се увлека и ще мъкна торбички към колата на курсове  
Пазара работи до към обяд, ако имаш възможност иди по-рано.  *THUMBS UP*

mollies

Благодаря на всички за помощта, явно тази събота няма да успея навреме, но рано или късно ще отида  :-)

Гецата

Има и скариди Ред чери 10 броя 8-10 лева. :-)

marta

Аз съм виждала хелена, продават ги на повече бройки, дори миналата събота имаше, ама не загледах цената!

Similar topics (5)

23253

Публикации: 98
Прегледи: 144969

9513

Публикации: 9
Прегледи: 5230

2430

Публикации: 4
Прегледи: 5977

40320

Публикации: 10
Прегледи: 7132