• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Положителни отзиви за търговци и магазини

Започната от nixanbal, 27.04.2006 14:43

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Pukanka

Искам да благодаря на sano-pets  и http://www.reef.bg/online-shop . Вече 4 поръчки правя от тях за два месеца и всичките им продукти ме изненадват много приятно с ефективността си. Станислав е много любезен и винаги ми обяснява ако нещо не ми е ясно, въпреки че продуктите имат подробни и пълни описания на български без да са пестили от превода. Ако направя грешна поръчка с неподходящи за мен продукти ме коригира и насочва да взема правилното, като от това дори губи, защото като го прави на мене ми излиза по-ефтино.  :) Благодаря ти Станиславе  и надявам се все така да ме търпиш с тъпите ми въпроси . Тая вечер буквално ми възкръснаха два корала за няма и час от хубавата храна която получих днес от тебе.

em89

+ от мен за магазин Аквалайн - Варна. Много добро отношение, аквариумите са супер, растенията също. Отговориха ми на всичките въпроси, за което много благодаря.  :-)
+ Аквамания в GrandMall Варна. Но тук давам + само за по-възрастния мъж. За по-младия един голям "-" даже, но това е за друга тема.
+ за Аквадизайн София в района на Подуяне. Това може би е магазина, който ме запали по хобито.
+ за mi6okalkana. Не вярвах, че ще ми обърне внимание за едно малко аквариумче, но съм много доволна - аквариумът е супер!
П.С. защо не я боднете и тази тема да стои горе? Че докато я намеря...
Сбогом и благодаря за рибата.

Giorgio_Armano

Цитат на: em89 - 07.03.2015 12:07
+ от мен за магазин Дискус - Варна. Много добро отношение, аквариумите са супер, растенията също. Отговориха ми на всичките въпроси, за което много благодаря.  :-)
+ Аквамания в GrandMall Варна. Но тук давам + само за по-възрастния мъж. За по-младия един голям "-" даже, но това е за друга тема.
+ за Аквадизайн София в района на Подуяне. Това може би е магазина, който ме запали по хобито.
+ за mi6okalkana. Не вярвах, че ще ми обърне внимание за едно малко аквариумче, но съм много доволна - аквариумът е супер!
П.С. защо не я боднете и тази тема да стои горе? Че докато я намеря...
Магазина не се казва DISCUS колежке.Много отдавна е AQUALINE
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

em89

Извинявам се... ако може модератор да го поправи, защото вече не мога. Като гледах адреса тук във форума беше изписан така, защото специално търсех името. Явно съм гледала стари теми.
Сбогом и благодаря за рибата.

asito


Днес си получих доставката от аквариум.бг.Всичко беше в наличност(не малконеща),страхотно отношение към клиента,а за капак получих карта за 10% отстъпка.Това при положение,че цените им,по мои наблюдения,са по-ниски от повечето магазини.Понеже си допълних поръчката,то втората част беше с 10% намаление :) Препоръчвам магазина и се надявам все повече такива магазини да има.За момент почуствах,че наистина сме в Европа :)

Amev

Аз ходих в един от магазините им в Пазарджик и мога да потвърдя думите ти +1

kojuharov

Добро отношение и коректни - магазина на Aquarium.bg в София (Подуяне до животинския пазар).
Момчето там задоволи любопитството ми на разбираем за мен език.

buchkata

Много съм доволен от  Vivarium centar!Както винаги точни,коректни и вежливи!
Удоволствие е да се пазарува от тях!
Благодаря им затова!

zipich

Цитат на: buchkata - 02.04.2016 17:53
Много съм доволен от  Vivarium centar!Както винаги точни,коректни и вежливи!
Удоволствие е да се пазарува от тях!
Благодаря им затова!
+1 и от мен ...

Sent from my LG-D855


BatV

+++ Светльо от София
+++ Владо то Бургас
и двамата от форума

Коректни, много отзивчиви професионалисти.

APOSTOLOV

голям + за колегата St. Anger страхотни риби благодаря

Virosss

Макар да съм поръчвал от Владо (от Бургас) доста отдавна, останах доволен, така, че му давам голям плюс и от мен.

Днес се отбих до един нов магазин в Ямбол и останах доста доволен от покупката. По разговорите ми се стори, че момчето влиза и тук, но не го разпитвах допълнително.

Магазина се намира в гр. Ямбол, ул. "Индже Войвода" 14А. Малко на забутано място се пада, но като знаеш адреса, после се намира лесно по голямата табела пред магазина.

Хареса ми отношението на момчето и магазина беше доста добре зареден, включително с растения, скариди, разнообразие от помпи и дори корени.

Преди няколко месеца ми трябваха такива неща и като търсих в другите зоомагазини в града нямаше. Та давам голямо плюсче на този магазин и го препоръчвам на колегите от региона.

Борис Христов

Искам да благодаря на Васко Гогов-killiman за чудесните риби. Прекрасна комуникация и отношение ,както винаги.
Горещо препоръчвам!!!

bazel

 Много съм благодарен на svetlio3390 за растенията, които ми изпрати. :-)

a__andreew

Здравейте, останах доволен от магазин за лед осветление. Купих си лед пура за аквариума за растения и препоръчвам. Случайно попаднах там имах работа в съседния обект и с този пост не гоня личен интерес. Могат да налепят каквито желаете диоди на тялото. Фирмата е Дианид и се намира гр. София, жк. Белите брези, бл. 27, партер до Прокредит банк.

Similar topics (5)

15261

Публикации: 3
Прегледи: 3798

1880

Публикации: 8
Прегледи: 10016

59614

Публикации: 3
Прегледи: 8542

42394

Публикации: 2
Прегледи: 3335

32665

Публикации: 4
Прегледи: 4598