• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:56

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Положителни отзиви за търговци и магазини

Започната от nixanbal, 27.04.2006 14:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

acho_pl

+ за Зоомания. Близо ми е и съм доволен от това което се предлага там.
+ за пазара на Подуене. Доволен съм от обслужването и съветите на продавачите.
+ за Кимбайците
+++ за Пецата. Просто нямам какво да кажа за този човек. Безкрайно коректно обслужване и консултации по различни въпроси.
It doesn't matter where you are, it's important to be there!

Longanlon

само да вметна, че изказвания от типа на "+ за Ицо" по никакъв начин не ориентира човек, който не знае в кой магазин да отиде кой е аджеба Ицо, кой му е магазина и къде да бъде намерен

в този смисъл организаирането и на тази тема смятам за необходимо
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

miTko

Цитат на: "miass"+ и за магазина срещу Синдикалния дом/трудно го открих, но си заслужаваше/. Има голямо разнообразие от всичко-рибки, растения, храни и други необходими неща, а цените са страхотни!

И от мен + по същите причини! Надявам се новият голям аквариум да увеличи разнообразието и количествата! :)
Разни мои АКВАРИУМИ 

NO CARRIER

+ за Big_gonzo, търговец и производител на растения, представител на Даяна ПЕТ.
Отговаря изчерпателно на зададените въпроси, дава съвети съвсем на място.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

polo

+ за новия магазин на бул.Ситняково.
Просто без коментар.
Добро зареждане и обслужване. За пръв път виждам толкова големи и хубави аквариуми на едно място.
Човека вътре ми отдели над половин час, а като разбра че се заглеждам по цихлидите ми изнесе базплатна лекция за малвийците :D .
Предложи ми и 4 различни модела канистъри за 170литров аквариум :!:

VassetZ

+за магазина срещу гара подуене , май "аквадизайн" се казваше....перфектното обслужване и страхотни риби;)

Yana_666

+ за магазин ,,Итън"на ул.Алабин.Много голямо разнообразие от рибки,растения ,храна,и всичко,от което един акварист се нуждае.Чисти,добре поддържани аквариуми със здрави и пъстри рибки.И обслужването е чудесно-продавачите направо са аквариумни енциклопедии и са много любезни.Така че,отидете там-няма да бъдете разочаровани.

4i4oico

Абе ние от Варна толкова доволни ли сме бе.Аз споделям:
 ГОЛЯМ + за магазина на Дискус-млад и отзивчив екип със прекрасни риби,аквариуми,чисто и подредено ,абе много съм доволен :bravo
+ за Аквамания за голямото разнообразие на риби ,но
- за кучешките стоки. Аз лично мисля че ,,кучешки и рибешки,, стоки трябва да са в отделни магазини/не понасям миризмата на кучешки храни/
много ------ за другите магазини пак заради ,,кучешките,,стоки-просто да гледаш клетки със скимтящи кученца а над тях аквариуми с риби нещо не се връзва

rookie_gyn

"+" за магазина срещу I РПУ в Бургас, соственикът и хората които работят там са акваристи с опит
"+" за магазина на К&К в София, голямо разнообразие от рибки и растения, абе хората си разбират от работата

Boby_

Един + от мен за http://www.alisa33.com - вчера си поръчах от тях някои части за филтъра, както и филтриращи материали, по телефона прозвучаха като точни и разбрани хора. Днес преди обед пратката е вече у нас. Работят бързо и сериозно. Определено повече няма да търся от другаде филтри и части на Хаген, само от тях.

+ и за Зоомания на Ицо - купих си лампа и филтър на Сера от този магазин на много прилична цена. Впечатли ме аквариумът с големите дискуси - не ги харесвам много като риби и не разбирам от тях, но тези на Ицо са много впечатляващи като цветове и размери.

Ernest

+ за Васко (killiman) - осигури ми чудесни анциструсчета, които ми свършиха отлична работа!
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.

ptsekov

+ за killiman - предлага невероятни килита, винаги е отзивчив и коректен, изпипва нещата - винаги ми е харесвало колко усърдно опакова рибките за дълъг път. Удоволствие е да се работи с него. Във Варна няма такъв като него в магазините за рибки.

assensi

++ зa killiman - абе човека си разбира от работата и може да запали дори човек, който отглежда прасета :lol: . Много добро отношение и стремеж за помощ при всяка ситуация :!:

vivic

+ за killiman (Васко) - вчера ми прати до Бургас  2 двойки чудесни килита. Помага ми постоянно с информация и съвети и определено би било хубаво да има повече търговци като него.  :!:

Trobata

+ За магазин Селва. Много отзивчиви и любезни.
Магазина се намира на улицата срещу Синдикалния дом, не Аксентий Велешки, а тази глухата, която отива към хотел Лайпциг.

Similar topics (5)

55590

Публикации: 5
Прегледи: 3253

120

Започната от Newby


Публикации: 40
Прегледи: 26795

41810

Публикации: 3
Прегледи: 6794

24731

Публикации: 312
Прегледи: 176200