• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 23:06

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Отрицателни отзиви за търговци и магазини

Започната от Boby_, 26.04.2006 11:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Иван Валентинов

Искам да дам един ''минус'' за колегата Antuni,трябваше ми спешно един филтър,след като му писах 2 съобщения че ми е спешно не получих никакъв отговор.Според мен така не се гради репутация и не се право бизнес,трябва да се обръща внимание както на поръчки за 100лв така и на такива като моята за 15лв.Така колега се гради репутация а не като снимаш какви аквариуми си направил и какви подаръци има към тях.
Лека вечер  :ranting:

TiratroN

Цитат на: dsimka - 29.09.2011 20:36
Въпросният първи магазин се намира на бул "Съборни" 48 , близо до централна поща, срещу бившата дискотека КомиксКлуб..
Името на този магазин е "Анди-зоо".

salamander

Супер недоволен от aquarium.bg, поръцах едни неща от там за подарък, от това което хората взеха, нищо не беше в вида показан на сайта. Храната им от показана опаковка стана в найлонена прозрачна торбичка запечатана. Филтъра който поръчах не одговаря на размера и дебита в сайта по малки са ( 10см), поръчах и нагревател е той е е с пет сантиметра по голям от размерите посочени в сайта. Писъх им на имейла двадена никакъв одговор.

evgeni200

Това май е за тук:

Снимката е на моя аквариум.
Аз пък се казвамЕвгени Еленков

trupai

Няма да е лошо да се обадиш на г-н Джамбазов и да му поискаш обяснение.
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

Асен Евгениев

Поне да се рекламират с аквариума на някой от другия край на света, пък те - на наш колега... icon_axe
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

terier4o

По принцип е много трудно да напишеш едно ЛС и да поискаш разрешение    *NO* .... . Пък и това е повод за гордост  , от толкова снимки в интернет на аквариуми  г-н Джамбазов е избрал точно снимката на Евгени .  Все едно да станеш победител в международен конкурс  по акваскейпинг   :-D , остава да разберем каква е наградата за 1во място  *ROFL* .  Евгени ЧЕСТИТО !!!
Честито и  на всички , които са се възползвали от ''професионалните'' услуги  на  Сергей Джамбазов !
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

Асен Евгениев

Цитат на: terier4o - 09.01.2012 14:47
това е повод за гордост  , от толкова снимки в интернет на аквариуми  г-н Джамбазов е избрал точно снимката на Евгени....
Евгени ЧЕСТИТО !!!
Само дето никой не знае, че това е негов аквариум. Поне името му да беше написал.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

evgeni200

И аз не знам ,че господин Джамбазов ми подържа аквариума 8-)

Buhoff

"Поддръжка на аквариуми в дома и офиса. Стартиране на новозакупени аквариуми. Обслужваме на място. Аранжиране на аквариуми и помощ в отглеждането на аквариумни риби."

Ами да беше лепнал една снимка от тия дето ги поддържа или ги е аранжирал вместо да краде чужди снимки  *MODERATOR*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F4lge4o.jpg&hash=5660dd52dccd55421c84b73c312185f9a730a154

slayerp5


Nikiengi

Явно тези дето поддържа толкова и струват!  *MODERATOR*

erho

Че той Сергей Джамбазов е член на форума писал се е като federal. :-)

defilers

Цитат на: evgeni200 - 09.01.2012 14:14
Снимката е на моя аквариум.
Аз пък се казвамЕвгени Еленков

Последно Веселин или Евгени се казваш. Айде избер си 1 име най-накрая. Тая аква от 3 различни имена се показва като собствена. Сега ако Веско се е прекръстил на Евгени и не му е харесало и е минала на Сергей мистерията в разбулена  :-). Базика на страна, аквата е найстина красива и най-малкото е трябвало да му даде кредит собственика на сайта.

evgeni200

Получих имейл ,че снимката ще бъде премахната :-)

Similar topics (5)

59614

Публикации: 3
Прегледи: 8581

1880

Публикации: 8
Прегледи: 10038

42394

Публикации: 2
Прегледи: 3361

32665

Публикации: 4
Прегледи: 4620

22741

Публикации: 3
Прегледи: 5341