• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 18:59

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Магазини във Велико Търново

Започната от Marinela, 20.09.2012 16:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Marinela

20.09.2012 16:25 Last Edit: 19.02.2013 12:53 by Георги
Здравейте  :-) искам да попитам за магазини за акваристика във велико търново незнам колко са и къде се намират но искам да знам и ако някой знае много ще се радвам да ми каже защото искам да си взема рибки и растения за аквариума но незнам всичките магазини за риби във велико търново знам само един :-(благодаря ви предварително
:-)

Mirobg

Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Marinela

Благодаря че ми показа тема с която ще мога да открия магазините във велико търново но преди да задам тази тема гледах тази тема която ти ми даде и нищо не разбрах пишеше само един магазин а аз искам да знам всеки магазин който е във велико търново нека всеки който пазарува от магазини въвъ велико търново за аквариума си да ми каже в кой магазин пазарува  :-)
: 20.09.2012г 17:05ч
Знаете че има някой мигазини където не са много добри и продават болни рибки  :-(аз пазарувам в един магазин и досега все съм имала проблем искам да намеря в търново поне един магазин в кой рибките и всичко останало е качествено и добро *THUMBS UP*
: 20.09.2012г 17:05ч
:-( Няма ли поне един човек който иска да помогне.
:-)

NO CARRIER

Маринела, ще те помоля като пускаш теми да слагаш по-описателни заглавия, за да се разбира по-лесно какво питаш.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Marinela

Добре извинявам се няма ли хора оито да ми помогнат :-(
:-)

zlatna ribka

Явно няма кой да ти помогне...така,че разходи се ,разпитай( приятели познати) и все ще откриеш от къде да пазаруваш!
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

Mirobg

Цитат на: zlatna ribka - 21.09.2012 15:50
Явно няма кой да ти помогне...така,че разходи се ,разпитай( приятели познати) и все ще откриеш от къде да пазаруваш!

  Кате недей така, детето е на 12 години. Живеем в страшни времена.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

zlatna ribka

Цитат на: Mirobg - 21.09.2012 16:26
  Кате недей така, детето е на 12 години. Живеем в страшни времена.


Забравяш ,че в провинцията не е същото като тук.... :-P Там децата са доста по-самостоятелни....на 12 години посред бял ден нищо не би пречило да се разходи и да потърси....Разпитай съучениците си...все някой си има домашен любимец...в провинцията в зоо магазините всичко е на куб! Успех *THUMBS UP*

"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

Mirobg

 На това в София ако му казваш "софиянци". Каквито са тук такива са и по родните места.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Marinela

ами ок все пак ще почакам още малко да видим някой тука дали ще ми помогне :-)
:-)

Similar topics (5)

10750

Публикации: 5
Прегледи: 8216

3789

Публикации: 359
Прегледи: 194247

1880

Публикации: 8
Прегледи: 10016

56152

Публикации: 4
Прегледи: 4642

41810

Публикации: 3
Прегледи: 6794