• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 10:39

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Къде във Варна?

Започната от daka 76, 24.01.2012 11:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pastorius

Последните две ми ги дадоха днес, да не се разочарова някой закъснял. Дано пак заредят...

rollon

Цитат на: dgrn - 07.01.2016 20:14
Има ли готини скаларии някъде по магазините във Варна ?
Търся и магазин където продават тази пура OSRAM36W/77 FLUORA L.
Aqualine до МУ-Варна .

dgrn

Здрасти , търся otocinclus affinis, ако сте срещали някъде по магазините моля споделете.
"Видяла жабата,че подковават коня,та и тя вдигнала крак..."
http://cdn.fishki.net/upload/post/201508/12/1626758/gallery/Kbi2p8E.gif

rollon

Цитат на: dgrn - 26.03.2016 18:13
Здрасти , търся otocinclus affinis, ако сте срещали някъде по магазините моля споделете.
В магазина на ''Железни врата" има 2-3 бройки,единия даже е жълт.Може на 2-ри април да отскочиш до Владиславово за Базара,сигурно ще има акваристи при добро време ;)

dgrn

Това на самия пазар ли се провежда ? Редовно ли е, за пръв път чувам :)
"Видяла жабата,че подковават коня,та и тя вдигнала крак..."
http://cdn.fishki.net/upload/post/201508/12/1626758/gallery/Kbi2p8E.gif

rollon

Цитат на: dgrn - 27.03.2016 08:17
Това на самия пазар ли се провежда ? Редовно ли е, за пръв път чувам :)
На игрището зад читалището два пъти годишно се организира Базар от Гълъбовъдното дружество,като освен гълъби,други пернати,кучета и т.н. при добро време има и акваристи :)

martinrousev

Здравейте,

Някой да е виждал скоро синя плата във Варна да се продава?

Penta

Ще използвам темата да направя реклама на магазин Zooland на ул. д-р Пискюлиев 72 (срещу рибна борса, подземен етаж) .
Наели са се да продават маркова стока (JBL) и имат голямо разнообразие на "редки стоки" . В момента има дори огромни корени, запечатани в найлонови чували за да не изсъхват и потъват.
Задължително разгледайте !

asito

Мдааа,напазарих някои неща аз от там.Голямо разнообразие  на маркови продукти,любезно отношение и търпение към клиента.Препоръчвам и аз да се посети-има какво да се намери :)А тез корени са уникални...
И замразени храни има голям избор...

Boromir

Интересен е магазина, но има още какво да се желае! Трябва малко по-често да се зарежда нова жива стока, както и да се оптимизира малко цената на някой от стоките на JBL и Тетра ! Иначе мястото не е лошо , млад екип с желание да се развият!
Shrimp Breeding Lover

Didooo

Здравейте
За много години! Скоро ще стартирам своята аква и може ли да ми препоръчате магазин с по голям избор от към всичко нужно за един аквариум (грунд, аксесоари и прочие).
Мисля си да се отбия до Zooland и Аквания на бул. "Сливница"

Поздрави
Деян
Око за око, зъб за кюфте

Similar topics (5)

41676

Публикации: 4
Прегледи: 3483

31859

Започната от reaskol


Публикации: 2
Прегледи: 3368

22183

Започната от playdeni


Публикации: 5
Прегледи: 4171

11953

Публикации: 13
Прегледи: 8660