• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 21:44

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Къде във Варна?

Започната от daka 76, 24.01.2012 11:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosy78

 Виждал ли е някой из магазините еквиденс ривулатос (грийн терор)?

rollon

В аквамания имаше риволатуси

daka 76

Колеги, знае ли някой ,къде във Варна има филтър Aquael Turbo 500. Искам да видя на живо какво представлява.

asito

В м-н Дискус до медицинския имаше доста модели на акваел,може да има и такъв.

daka 76

07.02.2014 16:14 #124 Last Edit: 08.02.2014 16:50 by daka 76
Цитат на: asito - 07.02.2014 15:54
В м-н Дискус до медицинския имаше доста модели на акваел,може да има и такъв.
[/quot
Звънях им, нямат.

Публикациите са слети: 08.02.2014 16:50

Днеска обиколих много магазини, и никъде нямаха Akuael turbo 500 и Sicce shark.
В двата мола, аквамания,дискус,алати. Всички са наблегнали на евтини китайски.

icebg

Здравейте колеги ,

Къде мога да си заредя бутилката co2 ? Благодаря !

saxon


Caxapa

Цитат на: saxon - 11.02.2014 12:52
Цикония
Намира се над ХЕИ  посока околовръстното между терапията и вятърна мелница. Пада се приблизително по средата на отсечката м/у Бул. Левски и околовръстното като срещу бараките имаше някакво училище.  Аз лично не съм доволен от тях. Колеги препоръчват някакъв цех  под моста преди Аспарухово  *dontknow* .

asito

Цитат на: Caxapa - 11.02.2014 16:53
Намира се над ХЕИ  посока околовръстното между терапията и вятърна мелница. Пада се приблизително по средата на отсечката м/у Бул. Левски и околовръстното като срещу бараките имаше някакво училище.  Аз лично не съм доволен от тях. Колеги препоръчват някакъв цех  под моста преди Аспарухово  *dontknow* .
Не си доволен от качеството или количеството?
И по-точно обяснение къде под моста зареждат цо2 ще може ли някой да напише?

Иван Валентинов

И аз се интересувам къде мога да зередя бутилката си за ЦО2,преди имаше някъде до Бизнес Хотела,някои знае ли къде точно или вече не съществува това място,и само на 2 места ли в цяла Варна има?

icebg

Благодаря ! Заредих я там пък ще видим.Оказа се на 10 минути от нас  :-) Около година я ползвах.Сега ще видим колко ще издаяни.Ако всички са недоволни , а явно са утре ще разпитам къде се пълнят и се правят профилактики на пожарогасителите на работа.Ако е друга фирма може да я пробваме нея.

Иван Валентинов

Цитат на: icebg - 11.02.2014 19:12
Благодаря ! Заредих я там пък ще видим.Оказа се на 10 минути от нас  :-) Около година я ползвах.Сега ще видим колко ще издаяни.Ако всички са недоволни , а явно са утре ще разпитам къде се пълнят и се правят профилактики на пожарогасителите на работа.Ако е друга фирма може да я пробваме нея.

Къде я зареди?

icebg

Цитат на: Caxapa - 11.02.2014 16:53
Намира се над ХЕИ  посока околовръстното между терапията и вятърна мелница. Пада се приблизително по средата на отсечката м/у Бул. Левски и околовръстното като срещу бараките имаше някакво училище.  Аз лично не съм доволен от тях. Колеги препоръчват някакъв цех  под моста преди Аспарухово  *dontknow* .


5 лева ми взеха за 2 литра бутилка.

Иван Валентинов

Мерси за инфото,утре отивам и аз да пълня.

Penta

Аз моята бутилка си я купих от там - Цикония на "Подвис". Беше нова 3 литрова бутилка със спирателен кран (не преправен пожарогасител) , купих  и редуцир вентил с два манометъра за 45 лева - много бях доволен. Изкара ме малко под година и пак там я заредих след това.

Similar topics (5)

22183

Започната от playdeni


Публикации: 5
Прегледи: 4181

11953

Публикации: 13
Прегледи: 8665

36715

Започната от reaskol


Публикации: 4
Прегледи: 3842