• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 19:07

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

къде в Враца е най -добрия магазин за рибки и техника

Започната от митит, 21.05.2014 18:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

митит

къде е най-добрия магазин за рибки и техника във Враца

dimova_19

Колега, във Враца има 3 магазина - срещу Тракийската принцеса,улицата отстрани до ПМГ - то и срещу Младежкият дом! :-) Попринцип магазина срещу Младежкият дом има всичко -  и риби и аквариумно оборудване, но цените са по-високи! :-) До ПМГ - то има хубави и здрави риби, а срещу Тракийската принцеса аз лично не го харесвам! :-) Надявам се да съм ти била полезна! :-)

митит

Аз знам че има и още поне 6 магазина но и аз знам и съм посещавал само тези които ти си написала но и аз не съм доволен от тракийската принцеса.

buchkata

Това са магазините,които си струват.Ако търсиш нещо по-добро,няма да намериш във Враца.

pqko


митит


iivs

Браво бе във Враца сте добре в Кюстендил има 1 и рибите са им болни а техниката е само най евтината.

veskovr1

Ами то точно със такива слаби магазинчета ни насърчават да ставаме все по-добри в това хоби и да се развиваме *ROFL* *ROFL* *ROFL* *bg* *bg* *bg*
ЧЕТЕНЕТО, А НЕ ПИСАНЕТО, Е МАЙКА НА ЗНАНИЕТО.

dodo1921

Мнение за магазина в ж.к. Дъбника в улицата над училището (не помня как се казваше)

veskovr1

Магазина се казва Роки,но най- добрия за града, си остава онзи срещу младежкия дом
ЧЕТЕНЕТО, А НЕ ПИСАНЕТО, Е МАЙКА НА ЗНАНИЕТО.

buchkata

В магазина с/у Младежкия дом може да си направи човек поръчка за всичко което има нужда.
За няколко дни се изпълнява доставката.Много е удобно.

dodo1921

Наистина в зоомагазина при Младежкия (май се казва ''Гекон'') има изобилие от продукти за акваристика,често там съм заварвал и интересни обитатели-атеринки,крабове,растенията им са в добро състояние.
Някой знае ли зоомагазина  в уличката при блок 13 (с/у Пени-то) има ли го още?

pqko

Мисля че го затвориха преди година време,този магазин беше преместен от стария пазар,но беше много голяма мизерия  :-)

ianiovski

Здравейте  *DRINK* мисля да започвам пак хобито си със рибки  ,обаче  всичко каквото съм имал е разпродадено . Така ,че ще започвам от нулата  въпроса ми е  колко горе долу  ще струва  закупуването на аквариум 40-50 литра ,помпички ,термометри абе общо казано всичко от което има нужда един аквариум без глезотийки ???За магазин от който ще пазарувам ще е този срещу Младежкия дом .

ianiovski

Хора предстои ми да си вземам рибки кажете от къде да си купя читави до колкото разбрах от магазина до ПМГ били здрави ???

buchkata


dodo1921

И магазина при ПМГ и срещу Младежкия дом там поне според мен са по-читави и рибките и растенията...

ianiovski

Магазина до ПМГ ще работи чак на 16.07   ,взех си 2 неонки и 1 сомче  от младежкият дом,относно избора е много малък преди 2 дена когато ходих  и нямаше  нито хелери,нито гупи  . Много малко видове рибки имаше ,но нормално за универсален магазин за домашни любимци :)

ianiovski

След  1-2 години не можах да завъдя рибки ....... главно купувах от  магазина до ПМГ . Симптомите бяха едни и същи  купувам рибките и до една седмица започват да слабеят и умират . Останал съм с 3 неонки и една гупа ,която аз съм си отгледал . Всичко си правя както трябва сменям 20% от водата  храня ги по един път на ден ,температурата на водата е 24-25 градуса . Обаче забелязвам  във Врачанската вода като  някакво петно по самата вода  все едно е мазно ,има го в аквариума както и в  някакъв съд  ,ако налея водата . Не знам на какво се дължи това ,но си спомням преди като малък съм ги гледал без никакви глезотии  и караха по много време ,сега измират от раз . Все още не ми е минала страстта ,защото много си ми харесва аквариумчето ,но ми писна да се набутвам с пари за рибки !? Ако може помагайте с нещо  !? Пробвал съм и от младежкия дом ,но там последният път си докарах и Icthyophthirius multifiliis  .

Similar topics (5)

27819

Публикации: 1
Прегледи: 3788

3534

Публикации: 12
Прегледи: 7732

23253

Публикации: 98
Прегледи: 144920

54752

Започната от vixlin


Публикации: 0
Прегледи: 2114

2585

Публикации: 102
Прегледи: 60551