• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 11:36

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

къде в Враца е най -добрия магазин за рибки и техника

Започната от митит, 21.05.2014 18:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

buchkata


dodo1921

И магазина при ПМГ и срещу Младежкия дом там поне според мен са по-читави и рибките и растенията...

ianiovski

Магазина до ПМГ ще работи чак на 16.07   ,взех си 2 неонки и 1 сомче  от младежкият дом,относно избора е много малък преди 2 дена когато ходих  и нямаше  нито хелери,нито гупи  . Много малко видове рибки имаше ,но нормално за универсален магазин за домашни любимци :)

ianiovski

След  1-2 години не можах да завъдя рибки ....... главно купувах от  магазина до ПМГ . Симптомите бяха едни и същи  купувам рибките и до една седмица започват да слабеят и умират . Останал съм с 3 неонки и една гупа ,която аз съм си отгледал . Всичко си правя както трябва сменям 20% от водата  храня ги по един път на ден ,температурата на водата е 24-25 градуса . Обаче забелязвам  във Врачанската вода като  някакво петно по самата вода  все едно е мазно ,има го в аквариума както и в  някакъв съд  ,ако налея водата . Не знам на какво се дължи това ,но си спомням преди като малък съм ги гледал без никакви глезотии  и караха по много време ,сега измират от раз . Все още не ми е минала страстта ,защото много си ми харесва аквариумчето ,но ми писна да се набутвам с пари за рибки !? Ако може помагайте с нещо  !? Пробвал съм и от младежкия дом ,но там последният път си докарах и Icthyophthirius multifiliis  .

Similar topics (5)

44398

Публикации: 5
Прегледи: 5817

22074

Публикации: 4
Прегледи: 7373

511

Започната от Сашо


Публикации: 1
Прегледи: 3138

5541

Публикации: 1
Прегледи: 4192