• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 15:45

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Къде има магазин в Варна освен..

Започната от heler4eto, 19.02.2010 13:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

heler4eto

Освен зоомагазин панда.в пикадилито дето е и освен в пазара дето е къде другаде има.Обиколих много но не съм срещал зооагазин с съвестни продавачи

valnata

ул.Иван Аксаков 27
тел/факс: 052 60 19 19; моб:0888 697 355

Работно време: понеделник-петък 10.00 - 19.00ч. 

                       събота 10.00 - 18.00ч

                       неделя 13.00 - 17.00




shark_attack

на ъгала на  медицинския институт  магазина  се казва ДИСКУС

galin76

 Магазин, Аквамания на Нептун бул. Сливница, стадион Спартак комплекс "Ян Палах", мол Варна.

KSMxGh0stly

На Нептун са 2 магазина. Единия е пред спирката в една "барака" с червена врата , а зад РАЙФАЙЗЕН е АКВАМАНИА. Точно до ХЕИ-Варна има зоомагазин ( до Бай Бисер закуските)

valnata

В бараката на нептун е най-добре да не влиза човек. Освен зарази друго нищо няма да намериш. :-D Ако послушаш собственика може да събереш в аквариума си от всички видове риби по 10 броя. Рибите му за нищо не стават. @=

jordanM

Аз бих казал, да не се ходи в АКВАМАНИАТА. че там повечето им рибки са болни, и не разбират много от акваристика.

KSMxGh0stly

Май, май и аз съм на това мнение. Взех си 4 хелера и 4 гупита от там преди 2 години като за " възраждане" на аквариума и след не повече от 2 седмици всички измряха до 1. На един му се изкриви гръбнака ,другия се заврял зад помпата и умрял, трети просто си умрял...абе ужас. От бараката попринцип съм доволен. След като ми умряха всички рибета от Акваманиа си купих от бараката 4 златни рибки, които си ги гледам и досега. За жалост обаче разполагам само с аквариум 44 литра и не успяха да станат доста големи. От главата до опашката са 10~ сантиметра. :)

shazlovely

Estamos obcecados com o passado eo futuro. É muito raro que a maioria dos seres humanos são na atualidade. Pensam sobre suas viagens anteriores e onde eles vão entrar amanhã. Muitas pessoas têm um tempo difícil "apenas estar presente". Infelizmente, a vida, é passageiro e desaparecerá num piscar de olhos. Leve tudo hoje e esquecer amanhã.




===========================
ccna

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Similar topics (5)

44618

Започната от vanko77777


Публикации: 0
Прегледи: 2288

22074

Публикации: 4
Прегледи: 7373

511

Започната от Сашо


Публикации: 1
Прегледи: 3138

3803

Публикации: 12
Прегледи: 8075

27806

Публикации: 2
Прегледи: 3958