• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 08:55

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Има ли добре зареден магазин за аквариумни растения в Пловдив?

Започната от nadji6, 13.04.2013 11:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nadji6

Здравейте!

Та въпроса ми е: има ли магазин в Пловдив, който да предлага хубави и разнообразни растения? Например, магазин в който редовно се предлага Hemianthus callitrichoides ''Cuba''; Eichhornia crassipes; Anubias barteri var. nana 'Petite'; различни видове мъхове; папрати и други такива екзотични и не дотам растения...  Това са само примерни, има още много, които никога не съм виждала накуп в магазините...

Знам, че доста колеги от форума предлагат растения, но е друго да ги има на едно единствено място, където може и да ги видиш, както се казва око да види ръка да пипне...

Въобще магазин с повече от 20 вида растения (налични едновременно) има ли в този град?  *dontknow*


Деян

Гледам, колегите много хубаво говорят за Вивариум центъра, но пловдивчани да си кажат.  :-)

nadji6

Ами, доколкото знам Вивариум център все още нямат магазин... Или имат ли вече, и ако имат къде е?

Vivarium Center

Магазин имаме от началото на годината, но още не е във вид за клиенти затова не сме дали още адрес. Растения ще има скоро, за момента само тези, които сме обявили в обявите.

nadji6


Similar topics (5)

25186

Публикации: 9
Прегледи: 5922

2292

Публикации: 7
Прегледи: 5721

32665

Публикации: 4
Прегледи: 4598

56159

Започната от Percho


Публикации: 1
Прегледи: 2963

308

Започната от dido


Публикации: 15
Прегледи: 17502