• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 22:12

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Доставка на риби

Започната от velasco, 15.05.2018 17:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

velasco

Живея на майната си (на село). Трябват ми риби. Има ли магазини или развъдчици, които биха ми опаковали професионално и изпратили риби до офис на куриер в близкия град?

Видях някакъв магазин Аквамания - пише че продават онлайн, ама нито цени, нито наличности...

Видях и 2-ма в раздел "Спонсори", но не са си ъпдейтвали офертите от месеци.

Други опции имам ли? Мерси за евентуалните отговори.

romel

           
Здравей , Еконт  прави  доставките  за   1 нощ  и  може да се  получат  на  другата  сутрин след 9  часа  .  Ако  рибите  се  опаковат  в  17  часа  с  кислород си е  напълно  възможно да ги  получите   живи  но  разбираш  че  има  риск.

BatV

Влизаш в фейсбук, търсиш група Декоративни рибки - оферти валят постоянно.  *DRINK*
За транспорта не се притеснявай - един ден е нищо.
Разбира се опаковани както трябва.
Така че хубаво разпитай продавача знае ли какво прави.

Ето едни сигурни хора които определено знаят какво правят http://aquaworldbg.com/
Получавал съм от тях не веднъж, риби и скариди.

kuvert

Айде стига сте говорили глупости!
BatV получавал,romel получавал! Къде си ги получавал?НА СЕЛО???Човека е написал-на майната си на село. Там се обслужва по график-2 пъти седмично и доставките най-често се получават в късният следобед-задължително след 14 часа. Аман от философи,дето не четат!

BatV

Цитат на: kuvert - 19.06.2018 23:09
Айде стига сте говорили глупости!
BatV получавал,romel получавал! Къде си ги получавал?НА СЕЛО???Човека е написал-на майната си на село. Там се обслужва по график-2 пъти седмично и доставките най-често се получават в късният следобед-задължително след 14 часа. Аман от философи,дето не четат!

По-сериозно "колега" и по внимателно с удивителните знаци.
Преди да пишеш чети или ако не можеш намери някой да ти прочете.
Казвал съм не един път - четеното много помага, писането хич.

Третото изречение в първия пост!! :karamse:
Аман от неграмотници!!



wire

Хората поръчват риби от другия край на света, пътуват по седмица и пристигат живи. Всеки търговец, който държи на името си знае как и кога да опакова риби за транспорт, а и много от тях предлагат опция провери преди да платиш.
Ограничените размери на човешкия мозък не пречат на безкрайната човешка глупост!  *CRAZY*

velasco

За съжаление чак сега виждам отговорите, понеже са се появили доста след постването. Бях решил, че няма никой тук :) .

В крайна сметка поръчах от рибките.бг. Дано не се сметне за реклама, но дойдоха чудесно опаковани. Здрави рибки, вече имат и поколение. Единствен минус е ограниченият асортимент.

Погледнах и Фейсбук групите, но почти не видях (актуални) оферти за жива стока. Освен растения, де.

Сайт aquaworldbg.com изглежда вече няма - само изтекъл и пренасочен домейн.

Similar topics (5)

56506

Публикации: 8
Прегледи: 10888

47609

Публикации: 5
Прегледи: 4074

229

Започната от радо


Публикации: 9
Прегледи: 5306