Автор Тема: Актуални зоомагазини в Сливен  (Прочетена 5109 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Крис

• Член на форума към БАЕ
  • Публикации: 3
Здравейте колеги,казвам се Крис и съм начинаещ акварист,като дете имах аквариум,но това беше много отдавна,тогава нямаше интернет и толкова подробна информация!От тази година реших да се завърна към любимото хоби,като за целта прочетох повечето статии в БАЕ,следя и форума,запознах се с теорията,а практиката предстои със стартирането на аквариум съвсем скоро!Досега живях в София,от година живея в Сливен и установих,че тук няма голям избор-направих си проучване и посетих 4 зоомагазина : на Розова градина,до Универмага,в комплекс Париж и в Клуцохор.Надявам се тук да има сливналии,за да допълнят информацията,с която разполагам и да ми препоръчат магазин,за да си набавя аквариум,риби и растения,както и всичко необходимо за отглеждането им!

Неактивен petar666

• Член на форума към БАЕ
  • Публикации: 16
Re: Актуални зоомагазини в Сливен
« Отговор #1 -: 13.03.2012г 19:07ч »
Здравей,ако искаш мога да ти кажа къде да си поръчаш аквариум и техниката към него.Аз също от скоро си възтанових  хобито и всичко ми е от форума и съм мн. доволен.Като стигнеш до рибите може да прескочим до София на съботния пазар.Успех.

Неактивен Крис

• Член на форума към БАЕ
  • Публикации: 3
« Отговор #2 -: 14.03.2012г 11:11ч »
Поздравления за новото начало,надявам се всичко да бъде наред!Благодаря много за пожеланията,в момента нямам финансова възможност да правя поръчки с куриери от други градове,затова засега ще се огранича с предлагания избор в Сливен,когато стартирам аквариума и започна с отглеждането на рибките,тогава вече ще се ориентирам към предложения за размяна на растения и други необходими неща.

Неактивен stoiian

• Член на форума към БАЕ
  • Публикации: 1
« Отговор #3 -: 02.07.2013г 08:08ч »
Здравеите колеги и аз от скоро реших да възстановя моето хоби е под  въздеиствието на дъщерята.Искам да попитам къде в Сливен има магазини за  рибки .Намерихме само един  срещу закрития пазар . Знаете ли  къде  другаде има.
« Последна редакция: 02.07.2013г 10:10ч от Георги »

Неактивен margarita

• Член на форума към БАЕ
  • Публикации: 15
« Отговор #4 -: 02.07.2013г 09:09ч »
здравей съгражданино  :-) ... наистина избора в Сливен е малък...и тези магазини, които си обиколил са единствените...аз лично съм много доволна от този до универмага и само там си ходя..жената е много отзивчива, всичко обеснява и ако искаш нещо конкретно не би било проблем да ти го зареди, независимо дали става въпрос за рибки или техника, и то на много достъпни цени...надявам се да си намериш това, което ти е необходимо и успех със стартирането  *THUMBS UP*

Неактивен nasi.zoo

• Член на форума към БАЕ
  • Публикации: 2
« Отговор #5 -: 27.08.2014г 00:12ч »
 *doskoro*
Здравейте, магазин за храни и аксесоари има и на ул. Добри Войвода 36. Това е калдъръмената уличка в кв. Ново село посока църквата Св. София.
При нас ще намерите стоки свързани с акваристиката. Към момента не предлагаме риби но имаме дългогодишен опит в отглеждането и развъждането.
А също предлагаме и богато разнообразие на храни и аксесоари за всички видове домашни любимци.
Заповядайте при нас! *YAHOO*

Неактивен Стоян Тодоров

• Член на форума към БАЕ
  • Публикации: 2
« Отговор #6 -: 02.05.2017г 01:01ч »
 *bg* здравейте искам да ви попитам за дискуси може ли да ви поръчам на вас среден размер Благодаря