• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 08:56

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Работна тема на раздел Магазини

Започната от Stas, 06.05.2005 00:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Георги

Разград изобщо нямаше :) Добавям го. Щом е достатъчно инфото. Да не би да няма номера булеварда?  :-P

bicho1976

Цитат на: Георги - 09.03.2012 21:33
Разград изобщо нямаше :) Добавям го. Щом е достатъчно инфото. Да не би да няма номера булеварда?  :-P
Това да не ти е София,ние тук се оправяме само като кажеш"Третият светофар, в ляво". *DRINK*

aquarium.fan

Здравейте,
може ли да корегирате работното време / не съм го запомнил първия път както  трябва /-гр. Велико Търново, Зоомагазин Zooplanet на ул. Мармарлийска  №1, раб. време 10-13 14-19, събота 10-13, 14-18.
Поздрави на всички!

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Eliz

Колеги,с най-голямо удоволствие ви съобщавам за новия Зоо център в Хит Люлин!Има за всеки домашен любимец по нещо.За жалост нямах много време да разгледам,но от това,което видях ще кажа,че не е никак лошо зареден(веднага намерих това,което търсех)!Имаше интересни видове рибки и по-специално един,за който не бях чувала до сега-диамантен неон.Имаше и празни аквариуми все пак,но...да се надяваме че скоро ще бъдат запълнени. :-D .Само не ми харесаха корените,които продаваха-може би бяха лозови и много грозно отрязани  :-) и последно ще добавя,че е по-малък от този в Хит Младост,но определено има потенциал откъм акваристиката! 

Mirobg

Магазина на Аквариум.бг о София вече е отворен. :D
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Георги

Добавих двата магазина Зооцентър в двата ХИТ-а и софийският магазин на aquarium.bg

Eliz

Нов зоомагазин в Люлин-блок 386,зад пощата.Магазина е от "смесен" тип-аксесоари и храни за  всички любимци,слабо присъствние на животни,а от към риби-не става,но пък има доста препарати,филтърни пълнежи и течни торове и тн.
  П.С обслужващия персонал все още не е много компетентен в акваристичната част.

Георги

Благодаря. Този магазин е на д-р Стефанов http://www.zoomagazin.eu Добавям го.

митко

Не е нов, но там можете да намерите техника на Resun и храни на Tropical.Адреса е София бул.Мадрид 43.Магазин "Сурикат".
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

trupai

Вече е отворен новият магазин на Кимбайците! Страхотен магазин за сладководна и морска акваристика. Адресът му е ул.Попова шапка 74
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

NO CARRIER

Оправени са. Сменен е и адресът на магазин Акватика в Пловдив.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Lithium

ЦитатВарна - на ул. "Железни врата", до пазарчето на ул. "Дубровник

Този магазин съществува ли още, и ако да, моля някой който го е посещавал наскоро да сподели впечатленията си - как е зареден с риби, растения и друго каквото се сети. Че е един от малкото, които не съм посетил във Варна, но ми идва малко далече и да знам има ли смисъл да се разкарвам (ако е от типа гараж с 4-5 аквариума, по-скоро ще пропусна).

rollon

Цитат на: Lithium - 21.01.2013 20:02
Този магазин съществува ли още, и ако да, моля някой който го е посещавал наскоро да сподели впечатленията си - как е зареден с риби, растения и друго каквото се сети. Че е един от малкото, които не съм посетил във Варна, но ми идва малко далече и да знам има ли смисъл да се разкарвам (ако е от типа гараж с 4-5 аквариума, по-скоро ще пропусна).
Живея до магазина има около 20-22 аквариума,доста видове барбуси,живородки,златни рибки,цихлиди има само американски и то 2 вида,има скаларии,макроподи абе доста голямо разнообразие от риби има,но конкретно както споменах липсват цихлидите,както и атерините например.Не зарежда уж вносни риби,от растенията главно по-непретенциозните.Като цяло малко е скъпичък магазина :)

Георги

21.01.2013 21:14 #269 Last Edit: 26.01.2013 11:55 by Георги
Темата е за добавяне, ъпдейтване и изтриване на адреси, телефони и сайтове на магазини.

Мисля, че е ясно.

Similar topics (5)

59614

Публикации: 3
Прегледи: 8545

903

Публикации: 1
Прегледи: 6071

52478

Публикации: 3
Прегледи: 3197

34807

Публикации: 6
Прегледи: 4205

22741

Публикации: 3
Прегледи: 5316