• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:09

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Отзиви за продукти

Започната от sho, 10.06.2004 23:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ico

22.04.2009 01:17 #45 Last Edit: 23.04.2009 15:59 by sho
Голям минус за "Artemia Eggs HOBBY" на "Dajana PET". Люпенето не се случи нито по схемата на опаковката нито по други схеми... А според маркировката продукта уж е годен до края на годината.  :duvar:
Sho® - Добавено
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

SashoPhoto

Минус за "Sera Mycopur" -  лекувания от гъбично заболяване отоцинклус не показа никакви подобрения за 8-те дена на лечение, гъбата се разпространи въпреки увеличаването на дозата и накрая умори животинката! Има тема в "болести"

Boromir

Това е мое мнение за храни и препарати който съм ползвал или ползвам!

Храни:

J B L  Novo Crabs + +

J B L   Novo Guppy + + +

Sera flora - - (след второто хранене не я поглеждат)

Sera FD mixpur  +

OTTO Guppy and Neon Bits  -

Dajana PET  COLOR -

Tropical  Red Mico +

Tropical VITALITY and COLOR granulat +

Tetra Min Granules +

Tetra Cichlid Mini granules + +


Препарати:

Tetra vital+

Tetra ToruMin +

JBL Biotopol ++

OTTO Guppy Extra +

OTTO PSB Bacteria +

Sera aquatan -

Sera florena +

DajanaPET FMC +++
Shrimp Breeding Lover

gecatax

Това е мое мнение за храни и препарати който съм ползвал или ползвам!

Храни:

sera vipan  +
sera san +
tetra phylla +
комбинацията от трите е супер ядът я като луди сутрин, обед и вечер!  ;-)


Препарати:


tetra aqua safe +
tetra easy balance +

Оборудване:

sera нагревател 300W - +
tetra EX 700 - + зесега е тиха и работи добре.


-250л.

borracho

колеги, ето един продукт който ми прави впечатление с добра цена
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_6802.htm
мисля, че е полезен и си заслужава парите
бъди сеяч, а не разбирач!

NO CARRIER

 *THUMBS UP* Все се каня да пиша, че в Пазарджишкия магазинин Синхро има такива за 10,80лв. и все забравям. Но тия ги удрят в земята.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Асен Евгениев

И сега какво, и аз ли ще трябва да се редя до бабичките в тоя магазин? *CRAZY*
Има ли още километрични опашки като в първите дни?
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

borracho

Цитат на: akapulko - 01.12.2010 20:04
И сега какво, и аз ли ще трябва да се редя до бабичките в тоя магазин? *CRAZY*
Има ли още километрични опашки като в първите дни?

ми ако искаш се реди, твой проблем. исках просто да информирам колегите за нещо което е полезно и с хубава цена. аз живея близо до тоя магазин и виждам все още доста движение наоколо макар и не както през първите дни. така и не съм ходил още там обаче, така че не знам за бабичките. а на когото времето му е чак толкова ценно, да отиде да си купи от друго място
бъди сеяч, а не разбирач!

Асен Евгениев

Ти май нещо се обиди. *dontknow*
Искам да се възползвам от офертата, затова питам за опашките. Много ясно, че не бих чакал два часа,
за да спестя три лева. За това време ще изкарам в пъти повече. Но ако няма навалица, що да не
накажа алчните търгаши? Всички трябва да правим това, да стимулираме нормалните надценки. :-)
*DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

valnata

 :-D  И при нас опашките са сериозни.. В неделя сигурно имаше 100 човека на студа.. *dontknow*

borracho

Цитат на: akapulko - 01.12.2010 21:01
Ти май нещо се обиди. *dontknow*
Искам да се възползвам от офертата, затова питам за опашките. Много ясно, че не бих чакал два часа,
за да спестя три лева. За това време ще изкарам в пъти повече. Но ако няма навалица, що да не
накажа алчните търгаши? Всички трябва да правим това, да стимулираме нормалните надценки. :-)
*DRINK*
*DRINK* що да се обиждам майна, няма такова нещо. просто информирам хората за това което съм видял. *YAHOO*
бъди сеяч, а не разбирач!

syrfist_bg78

Голям + за Декапсулираната артемия  Easy Fish , рибите растът като полудели

Nikiengi

Голям + за яйца от Артемия Dajana pet Profi! Излюпва се бързо- на втория ден, излюпва се много и е страхотна храна за малки рибки (е като всяка друга излюпена артемия). Тези дни ще си купувам 1 литър и тъй като ми е много, ако някой иска да пише на ЛС. Може да си я разделим (както и разходите  :-D). *THUMBS UP*
Много съм доволен и от тяхната спирулина ваферс и препарата ФМС. Излекува ми неоните за три дни от ихтио.
На Tetra color pro и чипс също са много добри храни!
На Сера препарата BioNitrivec е страхотен. Слагам при всяка смяна на водата и действа много добре на аквариума ми, който е лееко претоварен от повечко рибки!

geniusloci

"-" за външен филтър TetraTec EX1200 - течове от поне две места, накрая имах съмнения дори и за главата. Контролът над потока е нелеп, само се вкарва въздух така. Замениха ми го с доплащане за:

"+" за външен филтър JBL Cristalprofi E1500 - малко по-шумен, но и без особени ядове, лесен за модифициране (пълнене основно с биомедии) заради наличието на префилтри.

Feelgood

Моля за отзив за храна "Zierfische" Teich - Mix , ако някой я е ползвал.Благодаря!

Similar topics (5)

3788

Публикации: 368
Прегледи: 258553

24731

Публикации: 312
Прегледи: 176202

41676

Публикации: 4
Прегледи: 3483

3786

Публикации: 5
Прегледи: 54423

3789

Публикации: 359
Прегледи: 194242