• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 03:48

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Мачове на живо

Започната от killiman, 28.02.2007 13:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

killiman

28.02.2007 13:51 Last Edit: 07.03.2007 09:32 by Boby_
Тъй като кабелният ми оператор едва ли ще пусне скоро Диемите, принудих се да се поразровя в нета за мачове на живо. Ето един сайт:

http://www.myp2p.eu/

Сваляте си една, две или три от програмите в лявата част на сайта, следвате инструкциите и можете да гледате едва ли не всички мачове в света. Наистина, губи се удобството на големия екран, но за без пари толкова.
Аз съм на възможно най-малката тарифа за интернет трафик, но снощи гледах Рединг - Манчестър Юнайтед без никакви проблеми и прекъсвания. Най-доволен съм от програмата TVAnts.

Boby_

Ей, това може да е мноооого полезно!

10х за информацията!

Boby_

В събота гледах Ливърпул - Манчестер Юнайтед. Голям кеф! :-)
Жалко, че моите хора паднаха нещастно, но пълно щастие няма.
Благодаря за линка!

killiman

Ами така е с футбола - веднъж печелиш, друг път губиш. Важното е да ти доставя удоволствие и да се чувстваш по някакъв начин част от играта. Тия от Ман Юн имат много гадния навик да печелят срещите си с гол в последните минути.  :-)
А пък аз, като един "болен" фен на Арсенал, вече не изпускам мач на артилеристите. Кабелните оператори, БТВ и Диемите не ме интересуват вече. И довечера ще им гледам мача от Шампионската лига.  *BRAVO*

Similar topics (4)

7818

Публикации: 2
Прегледи: 2354

6717

Публикации: 0
Прегледи: 1874

4131

Публикации: 4
Прегледи: 4704