• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 22:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Златен талон към шофьорската книжка!

Започната от kamaro, 21.02.2010 23:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kamaro

Колеги някой занае ли как се издава такъв талон и за какво служи? *dontknow*Днес видях такова чудо. =-O
От нас песен, от Бога здраве .

vasso

*CRAZY*
http://www.novinar.net/news/zlaten-talon-ot-kat-oproshtava-griah-na-patia_MjU2OTszMDA=.html
Ето тук пише всичко. Ама е много трудно да се получи- 6 години без нарушение.

Асен Евгениев

А бе те да оправят дупките, да се справят със задръстванията, да обезопасят всички големи булеварди
и да пуснат движение с 80 км. в час и т.н. Тогава и диамантени талони ще имаме. Ботевградско шосе
на излизане от София е с 4 ленти във всяка една посока, а движението е ограничено на 50 км. в час.
И всеки ден висят там и снимат с модерна камера по 2-3 коли в секунда. Сигурно и мен са ме щракнали оня
ден в навалицата.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

vasso

Те казаха, че глобяват тези ,които с над 35 километра в час са нарушили правилата, защото иначе трябва да глобят всички. *CRAZY*

Despot

Имам златен талон и да ви кажа полицаите са доста благосклонни, като го видят....
Не ,че правя много нарушения,но преди като ме спрат за проверка ме караха да показвам крикове, аптечки,елечета......,а сега ме пускат!

bigbeer

Цитат на: vasso - 22.02.2010 00:04
*CRAZY*
http://www.novinar.net/news/zlaten-talon-ot-kat-oproshtava-griah-na-patia_MjU2OTszMDA=.html
Ето тук пише всичко. Ама е много трудно да се получи- 6 години без нарушение.

Утре отивам да подам заявка. Аз немам нито една отнета точка до сега, и за последните 18 години нито едно нарушение.  :-D

Peakone

Това малко нож с две остриета... ами ако 6 години не съм се качвал зад волана и ще съм "златен" ?
: 22.02.2010г 02:02ч
Цитат на: Peakone - 22.02.2010 02:58
Това малко нож с две остриета... ами ако 6 години не съм се качвал зад волана и ще съм "златен" ли ?

bigbeer

Е, аз съм активен драйвър.. ама съм черпател.. всички полицай ме обичат.. та за това :)  *DRINK*

N.Nobs

Бе на вас ремонтираха ли ви централната улица?Че тя май е единственото място дет можеш да минеш на червено и да  вдигнеш над 50?
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Rendaka

Интересно - маика ми, която има 500 киломтра изминати максимум ще има златен талон, защото не е шофирала, откакто си е взела книжката, а това са към 10 години, ако не се лъжа, а аз че съм навъртял маса километри няма да имам тази превилегия. То на мен има и за какво да не ми дават такъв талон, все пак имам едно ПТП преди 3 години, но идеята ми не беше тази. По принцип няма шофьор, който да не нарушава правилата, има такъв, който не го спират, или е платежоспособен. Златният талон си е един вид поущрение, но за мен си е безсмислица, като цяло. А, кинти не искат ли за него?
Цитат на: JolandaWell don`t be  :oops: sorry for this commonly question,that`s why this forum is for :wink:

Lucio

 Всички полицаи са с такива талони.  :-D  :duvar:

bicho1976

Цитат на: Rendaka - 22.02.2010 09:35А, кинти не искат ли за него?
Искат,без пари кой дава.Мисля че е около 2л.
Компанията в която работя при представяне на такъв талон прави остъпка на Гражданската отговорност.Мисля че освен че спасява от дребни нарушения спестява и пари.

NO CARRIER

За 21 години с книжка имам навъртяни 1000 километра, от които 700 до Свищов и обратно и то първата година. :-D Само съм за златен талон.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

miTko

Цитат на: NO CARRIER - 22.02.2010 11:07
Само съм за златен талон.
И аз. Тази година като си подновявах книжката не ми се занимаваше със златни талони. И без това нямам кола и не карам. :-D
Разни мои АКВАРИУМИ 

Despot

Цитат на: Rendaka - 22.02.2010 09:35
По принцип няма шофьор, който да не нарушава правилата, има такъв, който не го спират, или е платежоспособен. Златният талон си е един вид поущрение, но за мен си е безсмислица, като цяло. А, кинти не искат ли за него?
Златния талон ми излезе 1,20 лв. А колкото  за платежоспособноста - пари не давам!
Въртя между 40 и 60 хил. километра на година ,само в Бг   и мога да ти направя карта на полицаите,къде има къде не.... И в градове и села задължително карам с 50!

Similar topics (3)

12865

Започната от DOMMEIN


Публикации: 2
Прегледи: 1879

11944

Започната от besom


Публикации: 2
Прегледи: 3205

19536

Започната от MIRRO


Публикации: 3
Прегледи: 9819