• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:15

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Здравна книжка

Започната от MIRRO, 15.08.2009 21:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

MIRRO

Наскоро ми се наложи да си презаверя здравната книжка .Резултата беше полувин ден висене по кабинетите в поликлиниката .адски губене на време и то за пет печата ,лекарките дори не ме преглеждаха .Накрая срещу 20 лв.имам презаверена здравна книжка.
За моя изненада една позната ги прави срещу 15 лв.за 2 часа.Та въпроса ми е струва ли си  пет часовото чакане заради няколко печата?

Gad_Man

Цитат на: MIRRO - 15.08.2009 21:32
Наскоро ми се наложи да си презаверя здравната книжка .Резултата беше полувин ден висене по кабинетите в поликлиниката .адски губене на време и то за пет печата ,лекарките дори не ме преглеждаха .Накрая срещу 20 лв.имам презаверена здравна книжка.
За моя изненада една позната ги прави срещу 15 лв.за 2 часа.Та въпроса ми е струва ли си  пет часовото чакане заради няколко печата?
Моята я презаверих тази година за 10 лв. в една частна лаборатория или кво беше там.Отидах караха ме да си бъркам с една клечка в... аз я дадах празна и на другия ден като отидах да си взема книжката всичко беше ок, явно даже не са я и погледнали че не е нацапана :-D

jodeci

Не! Не си струва!
Още повече прегледите са рутинни и никой не го е.е да спазва наредбата. Гледат да те претупат набързо. Миналата година презаверяването на моята ми излезе 5 лв за жената, която го направи и една бира за сина й, който направи връзката помежду ни.
За справка - преди 2 години и аз висях половин ден по кабинети, борейки се с вечно бързащите бабички... И само поглед, 1-2 въпроса, подпис и ЧАО!!!

Опознай родината за да и СВИКНЕШ!!!
*bg*
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Sofia

Слава Богу вече на много места можеш да си завериш здравната книжка  *thanks
В Лаборатория Рамус са пуснали нова услуга във връзка със заверката и презаверката на здравни книжки - ако едновременно се обработват повече от 3 проби (и съответно здравни книжки) транспорта от врата до врата е за сметка на лабораторията. Т.е. куриер идва на место да вземе пробите, после ги връща безплатно. Това би спестило време и усилие на работодателите с повече персонал, както и на цели семейства :)

Similar topics (1)

23812

Публикации: 25
Прегледи: 53201