• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:49

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

За пловдивчани

Започната от miTko, 23.02.2007 10:41

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

miTko

Снощи няколко човека от форума се събрахме в "Пасифик" на приказка и прочее. Стигнахме до извода, че четвъртък е хубав ден за подобни срещи и те могат да станат традиция. За периодичност - когато стане, не е задължително да се закове всеки четвъртък. Аз мисля, ако се уговорят двама(поне) да пуснат в началото на седмицата тук едно съобщение и който може и иска да отиде. Свободна програма. Засега в "Пасифик" или отсреща, пък може и на други места. ;-) Както се реши в конкретния случай. Не обещавам че ще съм сред най-редовните, но ще гледам да ходя когато мога. :-) Ами това е, повече "на място"!
Разни мои АКВАРИУМИ 

Ilianidis

Къде е това заведение,Пловдив ми е доста познат,но за него не се сещам,току виж домъкнал съм нашата група с колата некой четвъртък,щото и ние се сбираме  в тоя ден 8-)

miTko

Цитат на: Ilianidis - 23.02.2007 10:56
Къде е това заведение,Пловдив ми е доста познат,но за него не се сещам,току виж домъкнал съм нашата група с колата некой четвъртък,щото и ние се сбираме  в тоя ден 8-)
Срещу радио Пловдив, обикновено на втория етаж има места, след работа де. През лятото, отзад в двора естествено или отсреща има 2 кръчми още.
Разни мои АКВАРИУМИ 

lz3cv

"ПАСИФИК" е бившия ресторант на телевизионния център в Пловдив.

acho_pl

Добра идея. Надявам се да ми поулекне работата до месец и ще се присъединя и аз някой четвъртък.
It doesn't matter where you are, it's important to be there!

mitak_t

И така да конкретизираме - четвъртък в "Пасифик", начало 19:00  *DRINK*

miTko

Адаш, тая седмица пропускам. Обърни внимание има ли места в 19, щото май е малко късничко. Миналата седмица май цъфнахме около 18:40. Миналия път не стана дума, но не сядайте до парапета, нито долу под парапета!  :-D
Разни мои АКВАРИУМИ 

Joro Vn

    Да, действително четвъртък е хубав ден за акваристична сбирка. По варненски патент, ама ако стане масово национално явление, още по- добре. Може дори за обявим четвъртък за форумна почивка, за да не пропускаме новите постове  ;-). И не може ли да установяваме някаква видео- конферентна връзка- с лаптоп по скайпа , или нещо такова  *mislia*  :-)

HanibalKing

Цитат на: miTko - 27.02.2007 14:13
Адаш, тая седмица пропускам. Обърни внимание има ли места в 19, щото май е малко късничко. Миналата седмица май цъфнахме около 18:40. Миналия път не стана дума, но не сядайте до парапета, нито долу под парапета!  :-D
Да, не счдайте до парапета, освен ако не искате нарично да измръзнете!
Иначе е ОК ресторантчето :-)

Bass_Maker

Най-хубавото на ресторантчето е, че никога не съм имал проблем с намирането на места :) Винаги ще се намерят поне 2-3 празни маси за нас :) Този четвъртък и аз съм там :)
You cannot kill what you did not create...

Trobata

27.02.2007 22:19 #10 Last Edit: 01.03.2007 12:55 by Trobata
Днес ще пропусна сбирката :(.

lz3cv

Идеята е доста прилична но няма да мога всеки Четвъртък. Нали все пак има и други места за ходене. Веднъж месечно обаче ще гледам да се включвам.

miTko

Цитат на: lz3cv - 05.03.2007 07:58
Идеята е доста прилична но няма да мога всеки Четвъртък. Нали все пак има и други места за ходене. Веднъж месечно обаче ще гледам да се включвам.
И аз така. То тази седмица е 8-ми март, а другата се уговорихме с един агент да пием малко бира, че не сме се виждали от години....и така.
Разни мои АКВАРИУМИ 

Trobata

В един сайт гледах за дизайна на ресторант CAPTAIN COOK. Интериора изглежда добър. Може някой път и там да проведем сбирката. ;)

Ето и линк да видите: http://www.archidea.bg/page.php?id=783

Bass_Maker

За да пием по бира там ще трябва да си продадем все аквариумите и по-скъпарските аквариуми ще могат да си позволят и втора бира :)
You cannot kill what you did not create...