• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 11:28

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

За 95л аква

Започната от lalkata, 20.10.2010 01:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lalkata

 Здравейте приятели. Аквариума ми е чисто 95л имам 3 скаларии (малки), 12 неона (също малки), 1 corydoras, 1 rafael catfish, 1 syno valentiana (малък) и 1 Crossocheilus siamensis (.... и то е малко :-)). Мога ли да си взема 2 гупички или ще стане пренаселен????
    Благодаряви предварително *thanks

tomatomov197

   Със скалариите не е добре да има гупи. Освен това се размножават бързо.  Пък и скалариите и сома стават доста големи .
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

MeTogu

2 губички няма да ти натоварят аквариума.Можеш да ги добавиш,но след време като порастнат скалариите може да си похапват гупички.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

lalkata

Да знам че скалариите могат да си похапват гупички след време, но мисалта ми беше да не пренатоварвам аквата, но доколкото разбрах няма да имам проблеми :-) Благодаря ви много за помоща *DRINK*

Eliz

По-добре не пускай гупи в аквариума,защото ще станат жертва на скалариите след време,а и не е много естетично аквариум с толкова много и несъвместими видове,даже и за неоните има опастност да станат закуска.

lalkata

Благодаря на всички за отговорите *thanks   Ще бъде сторено написаното от вас *DRINK*

Similar topics (5)

53575

Публикации: 0
Прегледи: 1623

46491

Публикации: 11
Прегледи: 4418

27364

Публикации: 10
Прегледи: 6632

1696

Публикации: 1
Прегледи: 10136

16899

Публикации: 17
Прегледи: 8134