• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 00:01

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Вие сте истински акварист ако...

Започната от Гарван, 21.02.2005 11:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

valnata

Има доста верни неща. :-D  Късметлии са тези с жени които не им мърморят. Моята харесва рибите, гледа ги но като кажа, че ще купувам нещо за рибите почва мрънкането. Сега като взимах 30 литровото аквариумче за анциструсите веднага започна да смята за тези пари какво можела да си вземе.  *ROFL*

barabata

Късметлии друг път.
Постоянно се логва във форум с моя акаунт (въпреки че си има неин) и пуска обяви че си търси кили рибки.

Като взема от някъде някое ново растение и в бързината го взема и си го засажда в нейния аквариум. Когато си иска ми взема растения или ми взема риби просто ето така все едно е нищо. Редовно си забравя поддръжката на аквариума и се очаква  аз да го гледам. Ако нещо не е както трябва то аз съм виновен заради това последното дето съм пуснал в аквариума или светлината била силна.

И този вариант не е много на добре да ти кажа ...
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

vasso

Хах, по-добре , отколкото да ненавижда аквариумите.  *CRAZY*

nikolaytoshev

Жената много помага и не мрънка за аквариума. Даже заедно с нея ходим да купуваме разни обитатели, техника и всякакъв вид update на гьола ми.

bluefire

mоята жена почна да прилича на хамелеон  като спомена само  рибите и почва да става червена ,зелена и накрая посинява  *ROFL*
и може скоро да си търся нова ама незнам нова жена или нова къща  *ROFL*

lz3cv

Ура! Истински акварист съм!

Асен Евгениев

Жената и дъщерята постоянно искат все нови и нови риби и растения, думата пренаселено
за тях не съществува. Чудя се как да разреждам после. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

yanki1

Цитат на: akapulko - 26.01.2010 20:21
Жената и дъщерята постоянно искат все нови и нови риби и растения, думата пренаселено
за тях не съществува. Чудя се как да разреждам после. :-)

:-D :-D :-D
Веднага ще подскажа....имаш избор на цели 2 варианта! *THUMBS UP*

1. Тунинговаш настоящият аквариум и обитателите се чувстват добре, докато отново не се увеличат.
2. Възпроизвеждаш нови домове, които в последствие заселваш с наднорменото население на предходният аквариум.
526 литра

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi30.tinypic.com%2Fj0zlgl.jpg&hash=ae7ab03435ad73c6eca1b105b7531f3b048f7b50

Асен Евгениев

Вариант 3. Раздавам на приятели и казвам, че са умрели. *CRAZY*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

13055

Публикации: 16
Прегледи: 8037

38077

Публикации: 18
Прегледи: 8188

4824

Публикации: 36
Прегледи: 10629

56415

Публикации: 6
Прегледи: 3095

33090

Публикации: 5
Прегледи: 3062