• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 12:26

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Вие сте истински акварист ако...

Започната от Гарван, 21.02.2005 11:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anonymous

Цитат на: "stanko"разликата между децата и мажете е само в цената на играчките
това е нелечимо
отказах цигарите  преди 14 години аквариума остана
оо и цигарите и алкохола отказах ама тва ... няма отърване:)

Хунта

Цитат на: "sho"
Цитат на: "stanko"разликата между децата и мажете е само в цената на играчките
това е нелечимо
отказах цигарите  преди 14 години аквариума остана
оо и цигарите и алкохола отказах ама тва ... няма отърване:)

Ама вие изобщо опитвали ли сте се да се откажете .... ?!

miTko

Цитат на: "raven"жена ми само ми вика - поне си направи нови татуировки на гърбът ,че тези ти ги знам наизуст :)
:lol:  :lol: Това е един път!!! :lol:
Разни мои АКВАРИУМИ 

oliver

Аз пък не полагам толкова грижи за аквариума, даже понякога със седмици не се заглеждам, само ги храня...и после с къв кеф забелязваш как някоя рибка станала 2 пъти по-голяма...
Ма много ми е жал за рибките, имам си наколко с дефекти, доста неестетически стоят, ама са корави рибета и им се живее, как да ги дам на кустенурката.

Живко

Цитат на: "Хунта"
Цитат на: "sho"
Цитат на: "stanko"разликата между децата и мажете е само в цената на играчките
това е нелечимо
отказах цигарите  преди 14 години аквариума остана
оо и цигарите и алкохола отказах ама тва ... няма отърване:)

Ама вие изобщо опитвали ли сте се да се откажете .... ?!
ами аз се пробвах,ама виждаш какви глупости пиша.а колко кинти се изръсих напоследък.
а като смятам колко още ще се изръся.
само не казвайте на жената. :twisted:
Никой не се е родил научен.

EviL

няма по страшно нещо от крастата! Основните проблеми с родителите ми са на тази тема :(.но засега се справям някак си  :lol:

N.Nobs

Цитат на: "EviL"няма по страшно нещо от крастата! Основните проблеми с родителите ми са на тази тема :(.но засега се справям някак си  :lol:

Почакай да се ожениш :D Това сега не са проблеми.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

aqua

Цитат на: "Хунта"
Ама вие изобщо опитвали ли сте се да се откажете .... ?!

В интерес на истината аз съм правил такъв опит. След 15 години занимания с рибоците се ожених и се "споразумяхме" за рибите, аквариумите и НАШИТЕ деца. Голямо подаряване беше тогава. Но си бях запазил първия аквариум - 10 л с винкел.
Та миналата година големият ми син отказа всякакви други подаръци за именния си ден - пожела аквариум с риби и оборудване, а си беше и заделил пари човека.
И така чергата ми се запали с нова сила. Просто сега има повече екзотика по магазините и огромна разлика в апаратурата за поддържане на средата. А и разлика в количеството на аквариумите ми  :lol: .

tishovsx

Преди три години, в къщи се заговори за аквариумни рибки, дъщерята бе видяла стария аквариум на терасата и много поиска да си вземе...след дълги препирни обеща да ги "гледа" е сага само ги гледа, а пък старата краста, ръжда не хваща  :wink:
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

mollies

Отново са минали 5 години... :) Може според мен да се направи опит да се измайстори някаква функция, която да изкарва на повърхността стари, но хубави теми.
Сега за анкетата - имам скромните 2 от 16. Много съм запален, но отдавам това на стремежа ми да съм умерен :) И че отдавна знам параметрите на моята чешмяна вода  :-D (-1 точка)

Raven

Вярно бе, бях я зябрявил тази темичка. :-D

Интересното е че сега чета пак признаците и забелязвам че добавям постоянно нови точки с годините, явно няма отърване.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

nikolaytoshev

Мамка му колко много от нещата са вярни.
Особено това: ...кварталният магазин за акваристика ви пази място за паркиране отпред.

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

tishomura

11 от 16! с тази разлика,че с жената сме еднакво запалени и понякога се ръчкаме кой по-напред да намества и бърка в аквариума :) Малки още не проявява интерес особенно,даже и не му обръща внимание,ама инак се хвали ,като стане на въпрос пред други хора колко хубави рибчици си имаме.
АЗ ква я мислех...Тя ква стана!!! :)   Напорист Фото Ентусиаст.

vasso

Някои са абсурдни, но има нещо вярно.  *CRAZY*

Similar topics (5)

36874

Публикации: 11
Прегледи: 4831

33090

Публикации: 5
Прегледи: 3061

25233

Публикации: 6
Прегледи: 4477

49519

Публикации: 12
Прегледи: 4318

20129

Публикации: 85
Прегледи: 26271