• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 02:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Видях си гепени статии в akvariumi.eu

Започната от d256h, 18.11.2016 19:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

d256h

В последните два дни нещо се раздвижих и ми се прииска да напиша подробна статия за естествена кислородна дифузия в аквариума. Понеже съм заврял справочниците си по разни дупки, които не помня вече къде са, започнах да си ровя из мрежата, за да намеря формули и др. неща.
Преди повече от 10 години имах добре развит сайт за акваристика, без комерсиална цел. От тогава мина много време и той вече не е активен, но имам пълния му архив естествено. Та ровя в мрежата и какво да видя... моя статия, цялата. Сайта който я е копирал е akvariumi.eu. Прегледах и други секции в този сайт и... още неща от моя сайт. Хм..
От една страна това е добре, но от друга не, защото не е споменат източника или автора на статията..
Ако някой му трябва да пресмята естествена дифузия на кислорода в акварим може да види споменатата статия на този адрес в acvarium.eu

Не знам, дали това е толкова важно, вие как смятате...?
.

Venci

Ако уважаваш себе си - знанията, времето, труда и емоцията да създадеш нещо качествено - значи е важно!
Друг е въпроса в каква страна живееш и как хората ограбват интелектуалната собственост, за да си докарват дивиденти.
Тъй като няма сигурно да ги съдиш за нарушени авторски права, направи така ,че тази информация ( за това че са те ограбили) да стигне до повече хора.
Мразя тарикатите и крадците !

bustama

Копирали, копирали - но нищо не казали. Всеки, знаейки формули - в абсолютно всеки да го кажа аквариум с лош коефициент, може да го направи отличен. Така че, няма нищо лошо. Пък и в нета няма права... за това, хората крият важните неща. Или както един мой приятел казва - скритото мляко, котките не го ядът или май мишоците беше. :-D

Similar topics (2)

6240

Публикации: 10
Прегледи: 4296